U SHIT!

4 200 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 17 Tet 16:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 4 000 EUR
U SHIT 2 780 EUR
U SHIT 4 200 EUR
U SHIT 4 300 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 220
Shitet Mercrdes C220CDI ngjyre shampanje i sapo ardhur nga belgjika me 193mije KM origjinale!viti 2005 Me dogane te paguar!makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic Pilot Automatik (Cruise Control) clima tronic bi zona ABS ESP (sistem angirreshkitjes) sensore dritash sensore shiu disqe alumini origjinal te mercedes etj Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI NE INSTAGRAM AUTO BEU.FALEMINDERIT
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 8 700 EUR
U SHIT 2 850 EUR
U SHIT 3 900 EUR
“E SHITUR” 2 800 EUR
Në fillim