U SHIT

6 200 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 11 Korr 08:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 3 100 EUR
U SHIT 2 800 EUR
Okazion!Volkswagen Golf 5 Plus 1.9TDI 07 3 700 EUR
U SHIT! 2 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 220
Shitet Super Mercedes C220CDI Avantgarde i sapoardhur nga gjermania motorr EVO euro 4 161mije KM origjinale me liber sherbimi gjerman me dogane te paguar!Makina disponon Kambio automatike dhe tip-tronic Navigator te madh dhe bagazhier me 6 CD player clima bi-zona Sensore parkimi origjinal para-mbrapa drita bi xenon me lupa sendile me ngrohje dhe me levizje elektrike Baxha xhami pasqyra me palosje larese feneresh sallon ngjyre gri shum i paster!4 goma te reja,makina ka dhe nje sistem aktivizimi me pult origjinal nga fabrike nga shtepia i cili aktivizon kondicionerin e makines ne ngrohje ose ne ftohje pa qene ne makine,qe ne momentin qe te futesh te jete nje clime perfekte Makine Per Merakli!
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 2 900 EUR
U SHIT! 3 100 EUR
U SHIT 3 900 EUR
Okazion!Citroën C1 Automatike 129.000Km 09 3 900 EUR
Në fillim