Shitet C Class Avantgarde

6 500 EUR

Shitet nga: Kris 16 Sht 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220

Durrës

Shitet Mercedes benz C class w203 Viti 2005-2006. Motorr 220 CDI.
-Kambio automatike.
-Navigator i madh
-Klima
-Airbag. Srs. Esp
-Disqe alumini
-Sedilje lekure
-Mbyllje qendrore Antifurt
-Fenere cystal
-Pasqyra me sinjale me palosje
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e kryera.Dokumenta deri ne Gusht 2020.Cmimi eshte i diskutueshem

Në fillim