Publikuar: Mar 26 2021 08:47

Shitet mercedes benz pb

EUR

Publikuar: Mar 26 08:47
Shikime: 24
Shitet mercedes benz irizar pb
✅Viti:2004
✅Vende:56+1
✅kamjo manuale 6+R
✅Kondicioner
✅Ritarder
✅ESP ASR ABS
Makina esht e ardhur nga jasht dhe per dorur per turizem serdile te reja autobusi esht ne gjendje shum te mir nga ana motorrike dhe estetike
Nr:0692265350
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione