Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina Udhëtimi në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Iveco , 10
Mercedes , 52
Ford , 2
MAN , 7

Makina udhetimi të përdorura dhe të reja në shitje. Blej Autobus, Kombibus, të markave të ndryshme Mercedes Vario, Sprinter, Mercedes 814, Iveco, Ford, MAN, Volkswagen dhe shumë të tjera. Shikoni Njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Autobus, Minibus dhe automjete tjera udhëtimi në shitje me çmimet më të arsyeshme.


Bleni dhe shisni makina të ndryshme udhëtimi në Merrjep.al. Nëse posedoni makina udhëtimi si autobusë apo kombibusë ju mund ti shisni ato në Merrjep.al duke krijuar njoftime shpejtë dhe lehtë.29 Nën 13:16 Makina udhëtimi , Fier

Autobus Bova

07 Tet 21:16 Makina udhëtimi , Fier

Bp 2012

80 000 EUR

Online
06 Sht 01:54 Makina udhëtimi , Tiranë

SHITET MERCEDES SPRINTER 9000€

9 000 EUR

19 Korr 07:35 Makina udhëtimi , Shkodër

Mercedes travego RHD-M

21 000 EUR

19 Korr 07:35 Makina udhëtimi , Shkodër

Mercedes travego RHD-M

21 000 EUR

06 Korr 14:07 Makina udhëtimi , Tiranë

DAF LF45 75Q

16 000 EUR

19 Qer 12:46 Dyqani Makina udhëtimi , Durrës

Autobus 55 vende - Volvo

13 000 EUR

13 Jan 19:23 Makina udhëtimi , Tiranë

shitet

5 000 LEK

30 Tet 01:03 Makina udhëtimi , Durrës

412 viti 2000 21 vende

8 000 EUR

11 Gush 09:25 Makina udhëtimi , Tiranë

Okazjon

9 500 EUR

26 Pri 23:30 Makina udhëtimi , Durrës

Bova Futura FHD

01 Pri 10:09 Makina udhëtimi , Tiranë

Autobus Iveco 32 vende

11 LEK

29 Jan 10:35 Makina udhëtimi , Lushnjë

Autobus

8 500 EUR

02 Jan 08:20 Makina udhëtimi , Kavajë

SPRINTER

5 500 LEK

17 Sht 14:12 Makina udhëtimi , Tiranë

Shes mercedes 818

1 EUR

10 Gush 17:20 Makina udhëtimi , Tiranë

Sprinter Bus 9+1 2010

1 EUR

07 Gush 18:55 Makina udhëtimi , Kolonjë

Sprinter 413

21 Pri 09:23 Makina udhëtimi , Tiranë

Mercedes Sprinter

14 000 EUR

26 Mar 20:47 Makina udhëtimi , Shkodër

Shitet mercedes benz pb

29 000 EUR

13 Mar 17:50 Makina udhëtimi , Shkodër

Shitet mercedes benz pb

29 000 EUR Çmimi me zbritje

11 Shk 21:27 Makina udhëtimi , Shkodër

Shitet mercedes benz irizar pb

23 Jan 16:49 Makina udhëtimi , Shkodër

Shitet mercedes irizar pb

29 000 EUR

05 Jan 21:56 Makina udhëtimi , Shkodër

Shitet mercedes irizar pb

29 000 EUR

24 Dhj 18:46 Makina udhëtimi , Dibër

Mercedes benz citaro

1 EUR

25 Nën 18:56 Makina udhëtimi , Shkodër

Urgjent Shitet mercedes irizar pb

28 000 EUR

18 Nën 21:28 Makina udhëtimi , Shkodër

Urgjent Shitet mercedes irizar pb

28 000 EUR

05 Nën 18:46 Makina udhëtimi , Shkodër

Shitet mercedes benz irizar pb

28 000 EUR

05 Tet 17:23 Makina udhëtimi , Shkodër

Shitet mercedes irizar pb

28 000 EUR

27 Sht 20:24 Makina udhëtimi , Shkodër

Setra 317 GT HD

33 000 EUR

27 Sht 08:27 Makina udhëtimi , Shkodër

Shitet mercedes irizar pb

28 000 EUR

14 Sht 17:50 Makina udhëtimi , Shkodër

Shitet merccedes irizaar pb

28 000 EUR

13 Sht 11:31 Makina udhëtimi , Fier

Shiten okazion

1 EUR

27 Korr 15:33 Makina udhëtimi , Kavajë

Shes autobus volvo

20 000 EUR Çmimi me zbritje

30 Pri 20:32 Makina udhëtimi , Tiranë

Setra 315 HD

17 500 EUR


Dëshironi të bëni udhëtime të gjata me shumë udhëtar? Blej Autobus, Furgon, Minibus, Kombibus, nga markat dhe modelet e ndryshme me çmimet më të arsyeshme në MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Autobus, Kombibus, Fugon, në shitje në MerrJep.al


MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të automjeteve të udhëtimit. Shikoni njoftimet për makina udhëtimi nga markat dhe modelet e ndryshme si Mercedes Sprinter, Volvo, Iveco, Setra, Renault Mascot, Fugon Ford, Eurocity, Sprinter 518, Sprinter 616, Sprinter 312, Setra 315, Setra 415, Spinter 515, Sprinter 413, Mercedes Vario, Sprinter 516, Ford Transit, VW Crafter dhe shumë të tjera. Blej Autobus apo minibus në MerrJep.al me çmimet më të arsyeshme. Shikoni ofertat këtu.Blej dhe Shit Makina udhëtimi në MerrJep.al


Blej dhe shit autobus, kombibus apo fugon të markave të ndryshme në tregune më të madhë online. Nëse keni makina udhëtimi që dëshironi ti shisni krijoni njoftime sot dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al. Plotësoni formularin me të dhëate autobusi apo minibusit dhe shisni makina udhëtimi të markave të ndryshme në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione