Publikuar: Jan 18 2020 08:55

karroceri kamjoni

LEK

Publikuar: Jan 18 08:55
Shikime: 126
Karroceria ka permasa 4.60m e gjate 2.40m e gjere sponta 70 cm te larte. dyshemeja derrase dhe llamarine siper. Nuk eshete vetshkarkuese. Cmimi 45000 leke. Per 809 814 817 914 917 1622 1722 etj.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione