Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 16-19 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes-Benz 16-19 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Pri 08:43 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Tiranë

Motorr 16 19 Mercedes benz

1 500 EUR

15 Pri 13:37 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Elbasan

Kamion 16-19

13 500 EUR Çmimi me zbritje

02 Shk 17:59 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Lezhë

kamjon mercedes 4x4 16 19

1 LEK

24 Jan 19:12 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Librazhd

Mercedez Benz 1619

1 100 000 LEK

17 Jan 07:51 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Tiranë

Shes karroatrec

22 000 EUR

27 Nën 13:17 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Tiranë

vinc dhe kazan okazion 4200 lek

4 200 LEK

10 Nën 13:40 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Tiranë

Motorr 16 19 Mercedes Benz

1 500 EUR

27 Korr 08:56 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Bulqizë

Shiten ifa

5 000 EUR

10 Korr 22:06 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Pogradec

Shes benz mercedes

11 000 EUR

26 Qer 21:09 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Tiranë

Cat 304

22 Qer 21:10 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Pogradec

Mercedea benz kamjon 16 19 me vinc

8 000 EUR

21 Maj 01:43 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Bulqizë

Shitet gabina

07 Pri 13:13 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Tiranë

SHITET SPRINTER 2012

19 000 EUR

13 Shk 13:57 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Tiranë

Pomp Hidraulike 12V

30 000 LEK

04 Jan 22:13 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Bulqizë

Shitet gabina

500 LEK

18 Dhj 15:16 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Pogradec

Shitet Vinc

1 600 LEK

23 Nën 17:14 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Elbasan

SHITET 16 19

13 500 EUR

14 Korr 21:59 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Lezhë

Kamion 16-19

14 Korr 13:38 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Lezhë

Kamion 16-19

28 Qer 09:53 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Lezhë

Kamion 16-19

18 Shk 20:42 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Bulqizë

Shiten ifat

3 500 EUR

17 Shk 22:11 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Delvinë

mercedes

13 000 EUR

22 Jan 15:09 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Lezhë

Mercedes Benz 1619

14 000 EUR

18 Jan 11:41 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Vlorë

Shitet

11 000 EUR

12 Jan 21:41 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Bulqizë

Gabina l 60

800 LEK

10 Dhj 17:55 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Fier

Shiten

29 000 EUR

30 Qer 14:33 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Tiranë

Dyer

250 000 LEK

22 Qer 22:52 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Përmet

Mercedes benz

7 000 EUR

20 Qer 21:17 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Tiranë

Dyer

250 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes-Benz 16-19 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione