4 Scania Okazion

29 000 EUR

Shitet nga: Scania 26 Maj 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shiten 3 Scania R480 koke + Kazan viti 2007-2008 dhe 1 Scania R530 koke+Kazan viti 2002 Ne gjendje shume te mire , R530 viti 2002 .29.000Euro Dhe R480 viti 2007-2008 .46.000Euro . Me Marveshje ....OKAZION
Leaflet
Në fillim