Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Scania R 420 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Scania R 420 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:28 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Kukës

SCANIA + ZORZI

14 Pri 18:58 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Kavajë

PJES PER SCANIA R420

31 Mar 21:01 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Tiranë

Shitet SCANIA R420 e 2012

30 000 EUR

05 Mar 15:06 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Tiranë

Scania R420 ne Shitje

30 000 EUR

04 Mar 19:02 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Gjirokastër

Shitet Scania

15 000 EUR

22 Shk 20:17 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Gjirokastër

Shitet Scania

15 000 EUR

12 Shk 16:55 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Has

Scania

1 EUR

13 Jan 01:59 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Elbasan

SCANIA

13 500 EUR

13 Nën 18:54 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Elbasan

Scania

14 000 EUR

13 Qer 12:13 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Korçë

Scania

25 Maj 09:37 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Durrës

Scania 2012 ero 5

20 EUR

14 Mar 08:33 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Kukës

Scania R420 2007

9 300 EUR

10 Mar 02:22 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Elbasan

SHITETTT

15 Shk 23:43 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Elbasan

SHITETTT

10 000 EUR

23 Jan 13:13 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Lushnjë

Okazion!

12 Jan 05:50 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Tiranë

Scania R420

22 500 EUR

05 Nën 13:17 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Kavajë

Scania R124-420

12 000 EUR

19 Tet 17:14 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Elbasan

Scania

19 Tet 08:23 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Elbasan

SHITET KOKE SCANIA

6 500 EUR

28 Sht 09:58 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Elbasan

Scania

28 Sht 09:55 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Elbasan

Scania

28 Sht 09:55 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Elbasan

Scania

13 Sht 15:30 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Durrës

Shitet Scania R 420 Vitprodhim 2007 Euro4

27 000 EUR

27 Gush 18:04 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Berat

Scania 420

1 EUR

23 Qer 19:46 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Korçë

Koke terheqese Scania

22 Maj 13:30 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Korçë

Scania R420

25 Mar 14:14 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Durrës

R420

20 000 EUR

03 Mar 11:18 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Tiranë

Scania R420 EURO 3

1 LEK

08 Dhj 17:57 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Berat

Shitet Scania R420

23 500 EUR

15 Korr 19:05 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Tiranë

Shitet 420 r super

14 000 EUR

05 Maj 17:28 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Elbasan

Scania R420 + Feldbinder

25 000 EUR

15 Jan 08:23 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Berat

SCANIA R420

24 500 EUR

12 Jan 12:27 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Fier

OKAZION Scania R420 2007 E4

14 000 EUR

29 Sht 08:34 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Durrës

Scania R420 viti 2008

27 000 EUR

05 Sht 15:43 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Durrës

Scania R420 2008

1 111 111 EUR

07 Gush 20:14 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Tiranë

Shitet Kamion Scania R 420 Euro 4

25 000 EUR

07 Maj 22:37 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 420  ·  Durrës

scania r420

10 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Scania R 420 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione