Shitet kamion benz

Shitet nga: Rozi 21 Gush 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 000 LEK

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Model Tjeter
Shitet kamion benz ne gjendje te mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim