Qen | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Shtëpi

Tiranë , 8
Fier , 3
Durrës , 2
Pogradec , 2
Vlorë , 2
Korçë , 1
Krujë , 1
Lushnjë , 1
Sarandë , 1
Shkodër , 1
Sot 10:55 ,

OKAZION!!! Shitet Shtepia e mobiluar.

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 150
Dje 12:09 ,

Shitet Delijorgji 2+1+2+mobiluar

225 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Sht 15:44 ,

Shtepi me qera ditore

25 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
10 Mar 11:52 ,

shitet & nderrim 2 kate&ambjent te jashtem 2500m2

83 000 EUR

Numri i dhomave: 7
08 Tet 05:48 ,

Shitet objekti 467m2 okazion 70 miljon lek

7 000 000 LEK

Numri i dhomave: > 10
29 Gush 09:44 ,

Shtepi private ne Thumane / Kruje OKAZION

34 990 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
06 Mar 08:58 ,

Okazjon qera k.parisit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
12 Pri 17:23 ,

Jepet me qer Dyqan 100 m2 rruga e spitalit Fier

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
24 Jan 12:07 ,

Shtepi ne katin e tret

5 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
14 Pri 11:27 ,

Shtepi parne TEG super OKAZION

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200

  • Qen në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • Qen në kategorinë All Category
  • Qen në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • Qen në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • Qen në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • qender në kategorinë Apartamente
  • Qen në kategorinë Kafshë në fermë
  • Qen në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • qen në kategorinë Qen
  • Qen në kategorinë Qen

Në fillim