Publikuar: Nën 21 2022 04:06

Shesim Apartamente tek Rruga e Elbasanit "DOWNTOWN ONE"

EUR

Publikuar: Nën 21 04:06
Shikime: 2
Shesim Apartamente te tipollogjive te ndryshme,
1 +1, 2 + 1, 3 + 1, dyqane, poste parkingu, tek Rruga e Elbasanit "DOWNTOWN ONE"

Projekti me i ri multifunksional elitar në zemër të Tiranës “Downtown One” është një destinacion ideal për të jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj dhe ofron një pafundësi zgjedhjesh të përshtatura për ju. Nje qytet vertikal 144 metra i lartë, me sipërfaqe totale të shfrytëzueshme prej 77,000 m2, me një vendodhje strategjike pranë qendrës së kryeqytetit, Downtown One ndodhet në zonën me eksluzive e të lakmuar për jetesë dhe zhvillim biznesi. Downtown One lidhet drejtpërdrejt me akset kryesore, me unazën e vogël, vetem 10 minuta nga larg unazës së madhe, 2 minuta larg Bulevardit Qendror dhe me akses të pakrahasueshëm me intisitucionet qendrore, vendore dhe financiar. Zona ofron zona te dedikuara per kembesore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime, destinacione argëtimi etj
Ky ndërtim i veçantë po realizohet nga Kastrati Construction në një nga kompanitë më të sukseshme, më profesionale, më serioze në Shqipëri. Projekti eshte realizuar nga studio e njohur botërore hollandeze MVRDV kurse projekti I konstruksionit është realizuar nga ARUP. Veçoria më interesante e stilit arkitekturor është harta e Shqipërisë e skalitur në zemër të fasadës dhe kombinimit i ballkoneve dhe llozhave që simbolizojnë malet e Shqipërisë.
Downtown One do t’ju ofrojë gjithçka ju nevojitet, qendër fitnesi dhe spa, salla konferencash dhe seminaresh, bar, restorant, kënd argëtimi për fëmijë, cilësi elitare ndërtimi, sistem qëndror ngrohje-ftohje-ventilim, sistemi Smart-Home, siguri 24 orë, mirembajtje e ambienteve të përbashkëta etj.
Downtown One do te ofroje 37 Kate + 5 Kate Parkime:
5 Kate Parkime nentoke.
5 Kate Ambiente Komerciale (Dyqane)
2 Kat Sherbime.
1 Kat Ambiente Teknike per godinen.
11 Kate Zyra Komode
18 Kate Apartamente
Downtown One do të ofrojë për shitje apartamente elegante nga kati 19-36, zyra komode, ambjente komerciale (dyqane), parkime dhe depo. Për të garantuar privatësinë e rezidentëve dhe funksionalitetin e bizneseve dhe hapësirave komerciale, Downtown One do të ketë recepsione të ndara për apartamentet dhe për zyrat. Janë parashikuar të vendosen 14 ashensorë të markave më të sigurta dhe 1 shkallë lëvizëse.
Apartamente në shitje 1+1 do variojnë në sipërfaqe totale ndërtimi nga 108 – 169 m2.
Apartamente në shitje 2+1 do variojnë në sipërfaqe totale ndërtimi nga 118 – 220 m2.
Apartamente në shitje 3+1 do variojnë në sipërfaqe totale ndërtimi nga 170 – 203 m2.
Zyrat në shitje do të përshtaten në madhësi dhe tipologji sipas kërkesave të biznesit tuaj me sipërfaqe që do variojnë nga 50 m2 – 1.300 m2.
Ambjentet tregtare në shitje do të përshtaten në madhësi dhe tipologji sipas kërkesave të biznesit tuaj me sipërfaqe që do variojnë nga 16 m2 – 110 m2.
Do te ofrohen për shitje mbi 360 vende parkime të madhësive të ndryshme.
Cmimet e apartamenteve 1+1, 2+1, 3+1 variojnë nga 3330 Euro/m2 deri në 3710 Euro/m2
Cmimet e zyrave (katet 5 - 15) variojnë nga 3500 Euro/m2 deri ne 3900 Euro/m2
Cmimet e ambienteve tregtare nga kati 4 deri ne 1- variojnë nga 4300 Euro/m2 deri në 4900 Euro/m2.
Cmimet e parkimeve fillojnë nga 60,000 Euro
Cmimet variojnë nga disa faktorë si sipërfaqja, kati, orientimi, tipologjia e pronës, plani i pagesave etj.
Projekti është parashikuar të jetë funksionale ne vitin 2024.
Mundesi financimi deri ne 50 % te vleres.


C klas c class audi bmw golf pollo opel seat tauran mercedes tfsi Tfsi bmw citroen peugeot mercedes golf passat polo opel corsa vectra omega astra calibra banesa troje usb pc kafshe qen 1 2 3 4 5 6 7 8 9 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2006 2005 2004 tiguan.lloptop vetura pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO BMW X5 AUDI CHEVORLET CITROEN dACIA fiat FORD OPEL CORSA ASTRA VECTRA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 23HEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CARANSIT HONDA ACORD CIVIV A A gjip HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE NISSAN TERRANO RENO CLIO SKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70 TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISERA ZAFIRA ff PEUGEOT 206 306 307 406 krah anglez krah te kundert banesa me qira banesa makina me qera rent a car ndrohet ndrim diferenc goma parakolp fener stopa gaz tfsi Tfsi tsi gti r15 r16 r17 r18 r19 r20 r21kompresorEricsson,LG zhbllokim icloud ,Blackberry,Iphone,Banes....aA PER KETO MAKINA: KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, Samsung galaxy apple iphone 6 iphone 7 iphone 8 iphone x galaxy s7 galaxy s7 edge galaxy s8 htc ultra htc 10 lg g5 lg g6 google nexus google pixel hp dell lenovo asus acer mercedes audi bmw golf vw fiat bateri karikues okazion nderrohet nderrimi nderohet okazion mundesi
Cmim i Diskutushem

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione