Kucovë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Kucovë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Kucovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:33 ,

House FOR RENT

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
12 Maj 06:32 ,

Shtepi private 1 katshe ne Kucove

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
27 Pri 15:07 ,

Shtëpia në shitje

45 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
22 Pri 10:23 ,

Shitet shtepi 2+1 lagja 1Maj Kucove

3 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
11 Pri 00:35 ,

SHITET SHTEPIA-KUCOVE

95 000 EUR

Numri i dhomave: 7
09 Pri 15:20 ,

✡✴ SUPER OKAZION ✴✡

22 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
09 Pri 15:19 ,

����SUPER OKAZION����

22 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
27 Jan 07:55 ,

Okazion

250 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
26 Jan 16:18 ,

Okazion per shtepi sapo perfunduar

54 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
21 Jan 08:18 ,

shtepia +biznesi

22 500 000 LEK

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 150
06 Nën 00:15 ,

shitet shtepi 1+1

18 LEK

Numri i dhomave: 2
28 Tet 18:40 ,

Shtepi me toke.

29 000 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Sht 10:12 ,

Shitet

20 000 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Sht 17:10 ,

Shitet shtëpia

3 500 000 LEK

Numri i dhomave: 2
09 Sht 17:10 ,

Shitet shtëpia

3 500 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
20 Gush 17:58 ,

Shtepi private e mobiluar ne Kucove

4 700 000 LEK

Numri i dhomave: 4
21 Korr 09:51 ,

Shtepi

1 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
09 Qer 11:03 ,

Shtepi private 2+1 me Oborr dhe Kopesht

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
09 Qer 10:43 ,

Shtepi dy kate banim+garazh ne Kucove

65 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
04 Maj 12:30 ,

shitet shtepia

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 100
30 Pri 17:00 ,

Me läuten jj

Numri i dhomave: 6
06 Shk 11:39 ,

Shitet shtepi

Numri i dhomave: 3
16 Jan 11:16 ,

Shitet 1+1

16 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
13 Jan 21:37 ,

Shitet shtepia

30 000 LEK

Numri i dhomave: 5
22 Tet 09:33 ,

Shitet 1+1 mbi kalceton

1 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
01 Sht 19:27 ,

Shitet Shtepia

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
30 Gush 17:21 ,

Lagja 11 janari kucove

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
28 Gush 13:28 ,

Shitet Shtepi

12 500 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
25 Korr 13:54 ,

Shitet shtëpi private 400 m2 në Kuçovë

12 000 000 LEK

Numri i dhomave: 10
25 Korr 13:54 ,

Shtëpi Private

12 000 000 LEK

Numri i dhomave: 10
15 Korr 10:44 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
30 Pri 21:08 ,

shitet

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
29 Mar 20:26 ,

Shitet apartament okazion

1 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Dhj 16:46 ,

Shtepi 1 kateshe

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
29 Tet 07:39 ,

shitet shtepia 1 1

1 600 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
05 Tet 19:30 ,

Shitet okazion

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
09 Sht 09:20 ,

✴✴SUPER OKAZION SHITET✴✴

220 000 LEK

Numri i dhomave: 2
13 Gush 15:57 ,

Shtepi+toke

7 000 000 LEK

Numri i dhomave: 6
02 Gush 11:00 ,

Shitet shtepi private

150 000 EUR

Numri i dhomave: 8
30 Korr 15:28 ,

shitet shtepia

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Mar 15:18 ,

Shtepi

28 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Shk 21:03 ,

Dyqan

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Dhj 16:48 ,

Shitet shpi dy katshe

Numri i dhomave: 3
18 Dhj 22:28 ,

OKAZION!! Shitet Godine 2 kateshe, Shtepi + Dyqane

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Kucovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione