Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi Jepet me qera në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Jepet me qera | Shtëpi | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:17 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera vjetore apartament tek best seller

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 90
Dje 13:17 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera mujore garzoniere ne lungomare

19 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
21 Mar 23:14 Shtëpi , Vlorë

SHTEPI PUSHIMI PER CDO DIT TE VITIT..SUPER CMIME����

15 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
21 Mar 23:02 Shtëpi , Vlorë

Apartament

290 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
21 Mar 11:16 Shtëpi , Vlorë

Apartament me qera lungomare per sezon vere

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
20 Mar 20:02 Shtëpi , Vlorë

shtëpi me qera

Numri i dhomave: 3
20 Mar 12:22 Shtëpi , Vlorë

Comfortable Apartment with Seaview

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Mar 16:02 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qira shtepi 2+1 ne Skele

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
15 Mar 22:51 Shtëpi , Vlorë

Shpi private me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
15 Mar 09:16 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera ditore shtepija ne Lungo Mare

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
09 Mar 09:59 Shtëpi , Vlorë

Jepet hyrje per Student

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
03 Mar 18:02 Shtëpi , Vlorë

For rent

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
28 Shk 17:48 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera

120 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
26 Shk 19:30 Shtëpi , Vlorë

Jepet super apartament 1+1 me qira prane Shkolla Elite!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
23 Shk 14:57 Shtëpi , Vlorë

JEPET SHTËPI DY KATËSHE ME QERA DITORE TE KALAJA, VLORË.

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
22 Shk 18:16 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera per Studente vetem ne periudhen e shkolles

13 500 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
22 Shk 18:16 Shtëpi , Vlorë

Apartament 2+1 i mobiluar ne Lungo Mare

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
21 Shk 14:38 Shtëpi , Vlorë

JEPET SHTËPI DY KATËSHE ME QERA DITORE TE KALAJA, VLORË.

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
17 Shk 23:11 Shtëpi , Vlorë

Jap ambient zyre me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
09 Shk 11:38 Shtëpi , Vlorë

Apartament ne Lungomare, pamje nga deti

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Shk 00:07 Shtëpi , Vlorë

Apartament

02 Shk 00:34 Shtëpi , Vlorë

Apartament me Qera Ditore Ne Vlorë

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
30 Jan 09:38 Shtëpi , Vlorë

Jepet apartament 1+1 me qera

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
12 Jan 12:10 Shtëpi , Vlorë

Shtepi private me qera ne zonen e Lungomares

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Jan 22:16 Shtëpi , Vlorë

Lungomare Vlore

Numri i dhomave: 2
29 Dhj 13:12 Shtëpi , Vlorë

Jepet Vile 3 katshe me qera Posht spitalit Hygea tek Ardeno

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
22 Dhj 09:50 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera Apartament ne Vlore

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
18 Dhj 11:17 Shtëpi , Vlorë

Shtepi private me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
16 Dhj 16:56 Shtëpi , Vlorë

jepet me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
13 Dhj 12:13 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera 1+1

Numri i dhomave: 1
13 Dhj 12:04 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera 2+ 1

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Dhj 12:06 Shtëpi , Vlorë

2+1 tek shpia e oficerave 200 mij lek

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
26 Nën 17:07 Shtëpi , Vlorë

Apartamente me qira lungo mare vlore

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
24 Nën 16:07 Shtëpi , Vlorë

Shtëpi private me qera

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Nën 18:47 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
12 Nën 19:07 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera apartamenti

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
11 Nën 15:17 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
10 Nën 20:43 Shtëpi , Vlorë

Shpi me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
10 Nën 18:34 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera lungomare

Numri i dhomave: 1
02 Nën 21:16 Shtëpi , Vlorë

Jepet shtepia ne lungomare me qera

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
29 Tet 09:50 Shtëpi , Vlorë

Jepet shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Tet 13:24 Shtëpi , Vlorë

Shtepira me qera te uji ftoht rapi

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
26 Tet 21:22 Shtëpi , Vlorë

Shtepi private me qera afatgjate

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
25 Tet 17:10 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera shtepi 1+1, te shkolla Internacional

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
20 Tet 13:06 Shtëpi , Vlorë

Shtepi falas ne Radhime Vlore

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
16 Tet 16:50 Shtëpi , Vlorë

Jepet shtepi me qera 2+1

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Tet 23:45 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera mujore

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
09 Tet 21:41 Shtëpi , Vlorë

Jepet shtepi private me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
09 Tet 16:20 Shtëpi , Vlorë

Shtepi dhe lokal me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Jepet me qera | Shtëpi | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione