Krujë | Vendbanime

21 Jan 21:14 ,

Apartamant 1+1 okazion

3 600 000 LEK

Numri i dhomave: 2
20 Jan 17:44 ,

OKAZION - Apartament 1+1 i mobiluar

36 500 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Jan 19:49 ,

shitet toka

30 000 EUR

11 Jan 07:37 ,

SHTEPI 2 KATESHE ME 5000 M2 TOKE

100 000 EUR

Numri i dhomave: 6
05 Jan 15:43 ,

Apartament 2+1 ne Fushe Kruje

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Jan 13:02 ,

Shitet Shtepi 800m e mobiluar 5 dhoma.

60 000 EUR

Numri i dhomave: 5
22 Dhj 04:19 ,

SHITET SHTEPIA

350 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 110
19 Dhj 08:43 ,

Apartament 3+1 + Oborr, Fushe-Kruje

45 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
20 Tet 08:32 ,

Shitet shtepia

55 000 EUR

Numri i dhomave: 6
20 Tet 08:32 ,

Shitet shtepia

55 000 EUR

Numri i dhomave: 6
28 Sht 14:59 ,

Jepet me qera ose shitet shtepi..

120 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
23 Sht 18:56 ,

Shitet shtepia me 1000m2 toke

70 000 000 LEK

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
18 Sht 19:10 ,

Apartament okazion

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Sht 16:29 ,

Shitet Apartamenti

47 000 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Sht 15:49 ,

Shitet Apartament

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Sht 13:06 ,

SHITET

350 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 110
01 Sht 13:15 ,

Shitet SHTËPIA 2 Kateshe dhe truall

260 000 EUR

Numri i dhomave: 6
30 Gush 12:54 ,

Per Biznes dhe Banim

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
29 Gush 09:44 ,

Shtepi private ne Thumane / Kruje OKAZION

34 990 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
26 Gush 17:22 ,

Shpi

85 000 EUR

Numri i dhomave: 5
22 Gush 14:01 ,

Okazion shtepi+toke fush kruje

43 000 000 LEK

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
Në fillim