Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

me ajer - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe me ajer,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj me ajer Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 14:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 3+1+2, Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tiranë.

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:26 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 4 AUTOBIOGRAFI-11 MUNDESI NDERRIMI

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:26 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 4 AUTOBIOGRAFY-11 MUNDESI NDERRIMI

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:26 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 4 AUTOBIOGRAFY-11 MUNDESI NDERRIMI

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shesim PentHouse ne Shkoze!!!!

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 14:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET DUPLEX REZIDENCA KODRA E DIELLIT 2!

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 14:08 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet super dupleks

600 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Online
Sot 14:02 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw x5 3.0i x-drive benzin/gaz

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:59 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 5 AUTOBIOGRAFY-11 MUNDESI NDERRIMI

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK LIQENI THATE !

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 13:46 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 4 AUTOBIOGRAFY-11 MUNDESI NDERRIMI

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 1 +1 ME QIRA, NE ZONEN E FRESKUT, TIRANE!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 13:31 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet apartament 1+1 ne Selite!

72 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 13:29 Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 3+1+2, Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tiranë.

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 13:29 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 12:55 Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT NE FRESK

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj me ajer | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione