Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Wolsvagen - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Automjete , 531
Të tjera , 3

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Wolsvagen ,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Wolsvagen Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet wolsvagen passat

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 07:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Wolsvagen pasat viti 2013

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Qer 23:52 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Polo 1.6 Benzin Gaz fabrike

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
13 Qer 10:02 Të tjera  ·  Tiranë

Sendile per wolsvagen Cady me 7 vende

270 EUR

13 Qer 10:02 Të tjera  ·  Tiranë

Sendile per wolsvagen Cady me 7 vende

270 EUR

12 Qer 14:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan Automat Nafte 4X4

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 07:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 09:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Wolsvagen Tiguan

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Qer 11:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Okazion

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Maj 10:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat cc 2013 2.0diesel

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Maj 11:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

SHITET WOLSVAGEN PASAT

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 11:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

SHITET WOLSVAGEN PASSAT FULL

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 04:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

OKAZION

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 14:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat cc

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Maj 12:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat CC 2013

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Maj 16:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan 2009

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 10:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Karrotrec ne shitje

15 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 12:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat CC full service

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Pri 16:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Tiranë

Shitet

8 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Mar 14:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat cc 2.0 diesel

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Mar 20:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Wolsvagen touran 2.0diesel

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 20:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan 2.0 R-Line

24 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 15:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Tiranë

Wolsvagen

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Shk 10:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Wolsvagen Tiguan

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Shk 21:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Tiranë

Wolsvagen Sportvan

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Shk 07:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Wolsvagen pasat viti 2013

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Shk 19:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Volkswagen Golf VII 12000€

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 10:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

wolsvagen amarok 2011 manual super gjendje

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 22:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Shes Wolsvagen Turan

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 18:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Wolsvagen

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Dhj 14:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Shitet wolsvagen jetta. Viti i prodhimit 2012.

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Dhj 15:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Tiranë

Wolsvagen bettle benzin + gas me letra per 1 vit

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 04:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Wolsvagen Jeta 1.6 Naft Prodhim 2013

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
13 Nën 10:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Shes makinen

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Tet 14:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Wolsvagen Tiguan

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Gush 13:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

OKAZION Wolsvagen caddy vitprodhimi2017

12 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Gush 20:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Wolsvagen Sportvan

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Gush 23:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

Wolsvagen sharan.

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Gush 17:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan ne shitje

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Korr 13:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Okazion

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Qer 20:33 Makina për kamping  ·  Tiranë

auto kamper

12 000 EUR

23 Qer 23:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Okazion

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 19:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Shitet Wolsvagen Turan 2.0 TDI

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 10:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Wolsvagen Golf 1.9Naft

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Shk 22:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

SHITET SHARON VOLSWAGEN

2 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 12:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet makine Wolsvagen Polo

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Dhj 17:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Wolsvagen Passat 2006 1.6 FSI

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Dhj 18:54 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Seat Ibiza 1.9 Tdi

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 23:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Karrotrec wolsvagen LT 140

16 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Wolsvagen | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione