Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Santafe - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Automjete , 264

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Santafe,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Santafe Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:18 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

��2012 - HYUNDAI SANTAFE 2.0 eVGT

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:54 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HHYUNDAI SANTAFE

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:33 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santafe hybrid 2022

49 900 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 18:22 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE VITI 2013 2.0 NAFTE AUTOMATIKE

11 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:21 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai SantaFe viti 2007 2.2 nafte automatike

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:40 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Shitet Hyundai SantaFe full, si i RI - Santa Fe 2023

46 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:38 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santafe Viti 2014 Full Opsion

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 11:35 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Shitet Hyundai SantaFe 2.2 Diesel, Full Option 4x4 7-vende

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:52 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE VITI 2014 2.0 NAFTE AUTOMATIKE

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:47 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santafe

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:46 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa fe

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:27 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai SantaFe viti 2013 2.0 nafte automatik U SHIT FLM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:05 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa Fe 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:05 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Sant fe 2013 panorama

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:00 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santa Fe

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Qer 22:09 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santafe Premium

26 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Qer 20:37 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTA FE ❌❌ OKAZION❌❌

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 20:13 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

OKAZION HYUNDAI SANTA FE

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
15 Qer 15:33 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE 2017

15 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Qer 08:17 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE VITI 2019 2.0 NAFTE AUTOMATIKE

23 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
14 Qer 20:25 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santafe

26 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Qer 20:24 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santafe

26 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Qer 17:41 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

��HYUNDAI SANTAFE 2.0 eVGT 2014��

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Qer 13:30 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

OKAZION! HYUNDAI SANTAFE 2.0 CRDI eVGT 2011

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
12 Qer 13:25 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

OKAZION!!!! HYUNDAI SANTAFE 2.0 CRDI eVGT 2017

16 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
12 Qer 01:13 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE 2020 FULL

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Qer 16:34 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

SantaFe 2013 2.0 Nafte 5 Vende 2WD

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 14:52 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTA FE OKAZION

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
11 Qer 09:09 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai SantaFe 4X4

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Qer 17:53 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

OKAZION HYUNDAI SANTA FE

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Qer 18:55 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santafe.2.2Naft2009.sapo ardhe.full.+355696909585

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 12:05 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

��HYUNDAI SANTAFE 2.0 eVGT 2014��

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Qer 17:49 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

��HYUNDAI SANTAFE 2.0 eVGT 2014��

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Maj 21:41 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santafe 2014 - 2015 2.0 Diesel

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 19:34 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shiten maskarino Hyundai tukson dhe santafe

200 EUR

16 Maj 17:31 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai santa fe ne shitje

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Maj 19:34 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Shitet Hyundai SantaFe

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 12:11 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai SantaFe 2013

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 12:40 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Shitet Hyundai Santafe

13 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 16:20 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santafe 2018

26 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Maj 11:27 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Huynday santafe

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Pri 19:33 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Shitet Hyundai Santafe

13 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 08:57 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

OKAZION����®️

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
24 Pri 17:37 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shitet XHAMI i bagazhit SantaFe 2015

150 EUR

21 Pri 23:47 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai Santafe 2019

26 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Pri 14:20 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Shitet hyundai santafe

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 22:31 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

❌️SHITUR❌️SANTAFE 2.0 NAFTE FULL OPTION 2014

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
03 Pri 15:49 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

SHITET HYNDAI SANTA FE

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Pri 17:07 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Santafe | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • santafe në kategorinë Makina | Nissan | Qashqai+2
  • santafe në kategorinë Makina | Toyota
  • Santafe në kategorinë Makina | Jeep
  • santafe në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Santafe në kategorinë Makina | MINI | Cooper
  • santafe në kategorinë Makina | Fiat | Sedici
  • santafe në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • santafe në kategorinë Automjete
  • santafe në kategorinë Makina
  • Santafe në kategorinë All Category

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione