Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pasta - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pasta,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Pasta Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:16 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Karta Grafike GPU

Sot 17:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Apartament 2+1 me Qera prane Liqenit te Thate

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 17:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI I THATE!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Dje 17:46 Të tjera  ·  Tiranë

Mbajtese Bulitori Pasta

100 EUR

05 Pri 13:41 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Apartament 2+1 me Qera prane Liqenit te Thate

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
05 Pri 13:32 Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI I THATE!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
03 Pri 08:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI I THATE!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
03 Pri 08:11 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Apartament 2+1 me Qera prane Liqenit te Thate

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
02 Pri 22:22 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Apartament 2+1 me Qera prane Liqenit te Thate

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
02 Pri 22:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI I THATE!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
02 Pri 14:54 Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI I THATE!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
02 Pri 11:18 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Apartament 2+1 me Qera prane Liqenit te Thate

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
02 Pri 11:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI I THATE!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
01 Pri 15:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Apartament 2+1 me Qera pran Liqenit te Thate Neom90470

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
01 Pri 15:45 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI I THATE!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
01 Pri 12:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI I THATE!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
01 Pri 12:16 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Apartament 2+1 me Qera prane Liqenit te Thate

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
30 Mar 10:22 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI I THATE!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
29 Mar 17:24 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Apartament 2+1 me Qera prane Liqenit te Thate

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
29 Mar 15:28 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Apartament 2+1 me Qera prane Liqenit te Thate

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
29 Mar 15:24 Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI I THATE!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
16 Jan 20:06 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Tiranë

Gaming pc ne shitje

279 EUR

08 Jan 16:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

pasta

9 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 20:20 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Tiranë

Gaming pc ne shitje

299 LEK

04 Jan 18:56 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Tiranë

Gaming pc ne shitje

300 LEK

04 Jan 18:49 Konzolatë për lojëra  ·  Nvidia  ·  GTX  ·  Tiranë

Gaming pc ne shitje

300 LEK

27 Sht 01:37 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Tiranë

Pasta Da pucci

21 Sht 17:42 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Shitet biznes!!

70 000 EUR

27 Qer 12:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Pasta bora 1.9 nafte 6 marsha viti 2004 cmimi 2000 euro

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Pri 12:41 Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Tiranë

PAJISIE RESTORANT KOMPLET

1 EUR

11 Mar 13:10 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

kart grafike gtx1650 4gb ddr6

200 EUR

11 Mar 13:06 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

kart grafike gtx 1650 4gb ddr6

200 EUR

09 Mar 14:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Pasta 2014

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 20:24 Apartamente  ·  Tiranë

Liqeni i thate shitet ap 2+1 kati 5

138 000 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Korr 01:34 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Klevis

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 18:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

shes

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pasta | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione