Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Fier | Sport dhe rekreacion | Aksesorë dhe Orë

Për meshkuj , 578
Unisex , 106
Për femra , 60

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Aksesorë dhe Orë,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj All | Aksesorë dhe Orë | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Jan 09:07 Për meshkuj , Fier

Atlantik WorldMaster 1969

6 000 LEK

25 Jan 20:14 Unisex , Fier

D&Gorgjinal kunder ujit

40 LEK

25 Jan 16:43 Për meshkuj , Fier

hublot

200 EUR

24 Jan 09:08 Unisex , Fier

Ledina

6 000 LEK

24 Jan 09:08 Për meshkuj , Fier

Fortis 1960

100 LEK

23 Jan 12:53 Unisex , Fier

Ore Karelia Slims

3 500 LEK

23 Jan 09:08 Për meshkuj , Fier

Pobeda e Bukur

5 000 LEK Price Reduced

23 Jan 09:06 Për meshkuj , Fier

Zewi Automatik Swiss

12 000 LEK

23 Jan 09:06 Për meshkuj , Fier

Shangai Gold

5 500 LEK

23 Jan 09:06 Për meshkuj , Fier

Shangai Gold

5 500 LEK

15 Jan 20:20 Për meshkuj , Fier

Seiko lord matik

5 000 LEK Price Reduced

15 Jan 20:20 Unisex , Fier

Olimpik

6 500 LEK

15 Jan 20:17 Për meshkuj , Fier

Soviet Vostok

10 000 LEK

15 Jan 20:17 Për meshkuj , Fier

Fortis

8 500 LEK

15 Jan 20:05 Për meshkuj , Fier

Prim Cekosllovak

6 000 LEK

15 Jan 20:05 Për meshkuj , Fier

Rripa Longines

50 EUR Price Reduced

15 Jan 20:02 Për femra , Fier

Ruhla

3 500 LEK

15 Jan 19:59 Për meshkuj , Fier

Laora

6 000 LEK

15 Jan 19:56 Për meshkuj , Fier

Ore mekanike Swiss military

9 000 LEK

15 Jan 19:46 Për meshkuj , Fier

Kronometer

6 000 LEK Price Reduced

15 Jan 19:46 Për meshkuj , Fier

Omax 17 gure

6 000 LEK

15 Jan 19:46 Për meshkuj , Fier

Sorna Automatike

7 500 LEK

15 Jan 19:46 Për meshkuj , Fier

Helbros

7 000 LEK

15 Jan 19:42 Për meshkuj , Fier

Mondaine Automatike

7 500 LEK

15 Jan 19:42 Për meshkuj , Fier

Ruhla antimaghnetic Gjermane

5 000 LEK

15 Jan 19:39 Për meshkuj , Fier

Kronograf Swatch Swiss

7 000 LEK Price Reduced

15 Jan 19:39 Unisex , Fier

Tissot

100 EUR Price Reduced

15 Jan 19:39 Për meshkuj , Fier

Omega Xhepi

300 EUR

12 Jan 20:45 Për meshkuj , Fier

Poljot Sovjetike

5 000 LEK Price Reduced

12 Jan 20:18 Për meshkuj , Fier

Mortima francese

5 000 LEK Price Reduced

12 Jan 19:59 Për meshkuj , Fier

Orient i Zi

5 500 LEK

09 Jan 12:48 Për meshkuj , Fier

Okazion Shiten Syze R&B

3 000 LEK Price Reduced

09 Jan 10:56 Për meshkuj , Fier

Pierre bonnet orgjinale

45 LEK

09 Jan 08:38 Unisex , Fier

Lorus orgjinal kunder ujit

45 LEK Price Reduced

08 Jan 11:51 Për meshkuj , Fier

Shiten Syze dielli INVU

3 000 LEK Price Reduced

04 Jan 14:07 Për meshkuj , Fier

Ore automatike

90 EUR Price Reduced

02 Jan 19:07 Për meshkuj , Fier

Sorna Automatike

6 000 LEK

27 Dhj 20:19 Për meshkuj , Fier

Chronostar

30 EUR

22 Dhj 19:50 Për femra , Fier

tissot

80 EUR

22 Dhj 09:58 Për meshkuj , Fier

Nautica

75 EUR

20 Dhj 10:15 Për meshkuj , Fier

MK michael cors

90 EUR Price Reduced

16 Dhj 12:31 Për meshkuj , Fier

okazion ora swatch

140 EUR

16 Dhj 10:30 Për meshkuj , Fier

Sjöö swiss automati

620 EUR

14 Dhj 18:24 Unisex , Fier

Bulova

7 000 LEK

14 Dhj 17:40 Për meshkuj , Fier

Seiko Automatike

6 500 LEK

12 Dhj 01:07 Për meshkuj , Fier

Swatch kronograf

7 000 LEK

12 Dhj 01:04 Për meshkuj , Fier

Swatch

7 000 LEK Price Reduced

12 Dhj 01:04 Për meshkuj , Fier

Enicar Automatike

200 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Aksesorë dhe Orë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | All | Aksesorë dhe Orë | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information