Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina dhe Vegla Në shitje (Shitet, Shes) në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina dhe Vegla,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina dhe Vegla | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:46 Makina dhe Vegla , Durrës

Gjenerator super silent

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Sot 08:21 Makina dhe Vegla , Durrës

Makina per Patinime Suvatimee

11 EUR

Sot 05:51 Makina dhe Vegla , Durrës

Shitet Sob Druri Gize

220 LEK Çmimi me zbritje

Dje 17:56 Makina dhe Vegla , Durrës

MAKINE PER NGJYROSJE TE OBJEKTEVE

288 EUR

Dje 17:56 Makina dhe Vegla , Durrës

MAKINERI PER PATINIME DHE BOJA

1 EUR

Dje 09:05 Makina dhe Vegla , Durrës

OXHAK NGROHJE

1 000 EUR

Dje 09:05 Makina dhe Vegla , Durrës

Katabrik akullore

2 300 EUR

20 Sht 18:59 Makina dhe Vegla , Durrës

Shiten Kazane Rakie bakri!!

500 EUR

19 Sht 20:08 Makina dhe Vegla , Durrës

Prerese pllakash

2 LEK

18 Sht 10:42 Makina dhe Vegla , Durrës

13 brava & 7 celsa

60 EUR

15 Sht 12:35 Makina dhe Vegla , Durrës

Shitet

1 EUR

14 Sht 17:23 Makina dhe Vegla , Durrës

Cazan INOX 1000L

13 Sht 23:34 Makina dhe Vegla , Durrës

SHITET PIKADO MADE IN USA

700 EUR

10 Sht 12:23 Makina dhe Vegla , Durrës

Shitet Peshore

45 000 LEK Çmimi me zbritje

08 Sht 16:22 Makina dhe Vegla , Durrës

Maqina per dyr dritare alumin dhe pvc

8 000 EUR

08 Sht 07:09 Makina dhe Vegla , Durrës

SHITE MAKINA PATINIMI MAKINA PER NGJYROSJE

9 EUR

07 Sht 10:32 Makina dhe Vegla , Durrës

Saldatrice 3 fazore professionale

900 EUR

04 Sht 18:16 Makina dhe Vegla , Durrës

Pres suvatimi

2 500 EUR

03 Sht 16:53 Makina dhe Vegla , Durrës

Makita

500 EUR

31 Gush 11:09 Makina dhe Vegla , Durrës

SHITET MANOMETER I PRESIONIT TE LARTE!

80 000 LEK

30 Gush 21:15 Makina dhe Vegla , Durrës

Hekur rrobash gjerman

70 EUR

30 Gush 18:01 Makina dhe Vegla , Durrës

Makine qepse

400 LEK

27 Gush 21:15 Makina dhe Vegla , Durrës

Karroc per terheqje te makinave

1 500 EUR

20 Gush 21:17 Makina dhe Vegla , Durrës

Metal kerkues

90 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina dhe Vegla në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina dhe Vegla | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione