Kukës | Shtëpi dhe familje | Makina dhe Vegla

21 Sht 05:42 ,

Pjekse kafe

2 500 EUR

08 Gush 17:18 ,

Leter higjenike

1 900 EUR Çmimi me zbritje

02 Mar 17:40 ,

Mikse per beton

850 EUR

18 Jan 01:12 ,

Mixer

650 EUR

06 Dhj 21:30 ,

Motor betoni

750 EURNë fillim