Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente me qira - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Sarandë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Apartamente me qira,kategori,ose lokacione Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Apartamente me qira Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Sarandë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Qer 18:32 Të tjera  ·  Sarandë

Apartamente me qira

40 EUR

19 Maj 21:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Sarandë

Jepen me qira ditore apartamente ne Sarande

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
23 Mar 17:02 Apartamente  ·  Sarandë

Apartamente me qira sarande

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
21 Mar 23:00 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Sarandë

Audi A6 Viti 2010

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 20:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Sarandë

Mercedes Benz C200 ne shitje

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 11:11 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Sarandë

Range Rover Evoque

38 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Nën 11:32 Apartamente  ·  Sarandë

Kerkoj Hotel Me Qira

111 111 111 111 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 10
20 Sht 13:56 Apartamente  ·  Sarandë

Apartamente me qira mujore

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
09 Gush 12:52 Vila  ·  Sarandë

SHESIM HOTEL 4 KATESH NE SARANDE

3 000 000 EUR

23 Jan 10:24 Apartamente  ·  Sarandë

jepen me qira apartamente

40 000 LEK

Numri i dhomave: 2
23 Jan 10:24 Apartamente  ·  Sarandë

jepen me qira apartamente

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Jan 10:24 Apartamente  ·  Sarandë

jepen me qira apartamente

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
07 Gush 14:14 Apartamente  ·  Sarandë

Apartamente me qira ditore

36 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
15 Qer 06:50 Apartamente  ·  Sarandë

Jepen apartamente me qira ditore per plazh

25 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
06 Qer 12:52 Apartamente  ·  Sarandë

Jepen apartamente me qira ditore per plazh

24 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
06 Qer 14:08 Apartamente  ·  Sarandë

Jepen apartamente me qira ditore per plazh

24 LEK /

Numri i dhomave: 1
31 Maj 02:25 Apartamente  ·  Sarandë

Jepet me qira. apartamente me siperfaqe te ndrydhme.

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
31 Maj 02:25 Shtëpi  ·  Sarandë

Njesi per evente Pista Durres ne det.

40 000 LEK

Numri i dhomave: 1
17 Gush 12:02 Apartamente  ·  Sarandë

Apartamente me qira

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
22 Qer 22:51 Apartamente  ·  Sarandë

Apartamente me qira

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
16 Korr 15:50 Dhoma  ·  Sarandë

Dhoma plazhi Sarande & Ksamil

3 000 LEK / muaj

20 Gush 13:23 Shtëpi  ·  Sarandë

Jap me qera apartamente per pushimet verore ,Saran

5 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
09 Korr 11:25 Shtëpi  ·  Sarandë

Jepet me qera apartament per pushimet verore

50 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Apartamente me qira | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione