Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

2500 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Sarandë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 2500,kategori,ose lokacione Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 2500 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Sarandë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Pri 22:24 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Sarandë

fabrik vaji

38 000 EUR

25 Mar 22:12 Apartamente  ·  Sarandë

Full pamie kati i 8 naga deti 2+1 50nga deti 2500€m2

Numri i dhomave: 3,5
19 Mar 08:56 Apartamente  ·  Sarandë

Full pamie kati i 8 naga deti 2+1 50nga deti 2500€m2

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
18 Mar 20:25 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Sarandë

Okazion shirita benzi 210

2 500 LEK Çmimi me zbritje

18 Mar 19:46 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Sarandë

Okazion Benz 210 pasqyre e brendshme qendrore

2 500 LEK

18 Mar 19:44 Pjesë këmbimi  ·  Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Sarandë

Okazion kasetofon japonez JVC

2 500 LEK Çmimi me zbritje

25 Maj 17:06 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Sarandë

SHITET VILË 2-KATE + TOKË NË ARDHASOVË,SARANDË

1 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
Shitësit të Besuar
20 Jan 11:36 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sarandë

Platacion me manderina

210 000 EUR

29 Nën 06:50 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sarandë

Platacion me manderina

210 000 EUR

25 Nën 23:03 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sarandë

Okazion

200 000 EUR

06 Tet 17:42 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Sarandë

CPU, Intel Core i5-2500 LGA1155

6 000 LEK

30 Sht 00:58 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

cap 27 open

41 000 EUR

08 Gush 06:53 Dhoma  ·  Sarandë

Pushoni ne vilen tone.

2 500 LEK / ditë

17 Korr 21:56 Dhoma  ·  Sarandë

Dhoma me qira ne Borsh 3000-4000 L/nata

3 000 LEK / ditë

20 Qer 22:35 Dhoma  ·  Sarandë

Dhoma me qira ne Borsh 2500L/nata

2 500 LEK / ditë

08 Pri 22:22 Dhoma  ·  Sarandë

Dhoma dhe apartamente plazhi Sarande

3 000 LEK / ditë

28 Nën 20:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Sarandë

Benz

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 20:32 Dhoma  ·  Sarandë

Dhoma me qira ne Borsh 3000L/nata

3 000 LEK / ditë

25 Gush 20:32 Dhoma  ·  Sarandë

Sarande jepet me qira apart 1+1 3000 lek/nata

4 000 LEK / ditë

25 Gush 20:32 Dhoma  ·  Sarandë

Sarande jepet me qira apart 1+1 2500 lek/nata

4 500 LEK / ditë

05 Maj 22:00 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Sarandë

Karige

2 500 LEK

09 Shk 00:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Sarandë

shitet 2500 i thjesht

700 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
03 Shk 21:25 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Sarandë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Gush 18:53 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sarandë

Shitet tokë OKAZION ///////

55 000 000 LEK

09 Maj 19:53 Apartamente  ·  Sarandë

Per Pushime Verore

Numri i dhomave: 1
20 Dhj 15:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Sarandë

shitet mercedes benz

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 19:18 Apartamente  ·  Sarandë

Dhoma me qira ne Borsh 2500L/nata

2 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
13 Korr 19:17 Apartamente  ·  Sarandë

Sarande jepet me qira apart 1+1 2500 lek/nata

2 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
06 Maj 11:24 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Sarandë

Freze dhe plug

4 000 LEK

14 Pri 22:29 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Sarandë

SUPER OKAZION SHITET OSE NDROHET

3 200 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Gush 09:43 Apartamente  ·  Sarandë

Sarande jepet me qira apartament 2500 lek nata

Numri i dhomave: 1
25 Gush 09:42 Apartamente  ·  Sarandë

Sarande jepet me qira apartament 2500 lek nata

Numri i dhomave: 1
07 Gush 00:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Sarandë

OKAZION SHITET BENZ SLLON.BENZIN GAZ.AUTOMAT.280.

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Qer 17:08 Dhoma  ·  Sarandë

Dhoma Plazhi tek Pasqyrat Sarande

3 500 LEK / ditë

22 Maj 09:08 Të tjera  ·  Sarandë

Metal Detector

1 500 EUR

24 Korr 13:13 Apartamente  ·  Sarandë

Apartament me qera per pushime ne Sarande

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
12 Korr 13:11 Apartamente  ·  Sarandë

Apartamente me qera per pushime ne Sarande

3 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
12 Korr 13:06 Apartamente  ·  Sarandë

Apartament me qera per sezonin turistik

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
01 Korr 15:40 Apartamente  ·  Sarandë

Apartamente me qera per pushime ne Sarande

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
01 Korr 15:34 Apartamente  ·  Sarandë

Apartament me qera per pushime ne Sarande

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
01 Korr 15:33 Apartamente  ·  Sarandë

Apartament me qera per pushime ne Sarande

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
30 Jan 21:19 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Sarandë

BMW 525 dizel

10 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 15:28 Dhoma  ·  Sarandë

Garzonjere per plazh ne Sarande

29 Dhj 20:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Sarandë

Mercedes 250 dizel -90

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 21:52 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sarandë

2500 dengje jonxhe

01 Gush 21:59 Makina  ·  Sarandë

AUDI A4 2.5 TDI QUATTRO S line -04

12 000 EUR

13 Qer 21:31 Dhoma  ·  Sarandë

JAPIM DHOMA ME QERA GJATE MUAJVE TE VERES.JENI T..

3 000 LEK /

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 2500 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione