Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bardhok biba - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Tiranë

Apartamente , 108
Shtëpi , 6
Dhoma , 4
Vila , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bardhok biba,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj bardhok biba Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 00:14 Apartamente , Tiranë

Apartament Qera Ditore

65 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
14 Sht 20:11 Apartamente , Tiranë

Apartamenti me QERA

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
14 Sht 18:08 Apartamente , Tiranë

QIRA, APARTAMENT PER ZYRA, RRUGA BARDHOK BIBA!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
14 Sht 10:29 Apartamente , Tiranë

QIRA, APARTAMENT PER ZYRA, RRUGA BARDHOK BIBA! Neom77219

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
12 Sht 13:30 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament Me Qera 1+1, Ne Qender, (ID B211177),Tirane

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
12 Sht 12:42 Apartamente , Tiranë

( T)�� JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1, RR. BARDHOK BIBA!

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
29 Gush 00:01 Apartamente , Tiranë

Apartament Qera Ditore

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
28 Gush 23:58 Apartamente , Tiranë

�� Apartamente Me Qira Ditore Tirane

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
25 Korr 13:03 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me Qera ne Qender

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Korr 14:27 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA apartament 1+1

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
19 Korr 11:59 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qira ne Qender!

500 EUR

Numri i dhomave: 1
19 Korr 10:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 ne Qender/500 euro

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
03 Korr 23:32 Apartamente , Tiranë

⭕️ Apartament Qera Ditore

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
29 Qer 00:36 Apartamente , Tiranë

⭕️ Apartament Me Qera Ditore Tirane/Qender 65€

65 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
25 Qer 00:47 Apartamente , Tiranë

Airbnb_Tirana Apartament Qera Ditore 65€ Nata

65 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
26 Maj 04:52 Apartamente , Tiranë

Shesim Apartament ne Qender (2-Gazonjere)

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Maj 19:08 Apartamente , Tiranë

Shitet Dublex

520 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
22 Pri 13:45 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT PER QIRA NE QENDER TE TIRANES, NE RRUGEN BARDHOK

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
17 Pri 10:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet Dublex

520 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 170
Online
01 Pri 11:10 Apartamente , Tiranë

Pak minuta larg sheshit Skenderbej jepet me qera 2+1+2

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
21 Mar 23:15 Apartamente , Tiranë

QIRA,QENDER TE TIRANES, GARSONIER Rr ''BARDHOK BIBA'' !

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Shk 15:33 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1,GALERIA, TIRANË

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
28 Tet 12:49 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qira ne Qender ne Tirane

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
23 Jan 13:17 Apartamente , Tiranë

Garsionere me Qira, rruga Bardhok Biba.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
19 Dhj 10:56 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SUPER Apartament 2+1 me qera ne Qender, ID 4221354.

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
14 Korr 01:28 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne Qender!

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
12 Korr 15:12 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 prane qendres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Qer 13:57 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne Qender!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
17 Qer 17:35 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne Qender!

650 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
23 Maj 11:58 Apartamente , Tiranë

Apartament Qera Ditore 60€ Tirane/Qender

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
23 Maj 06:30 Apartamente , Tiranë

Apartament Qera Ditore 50€ Tirane/Qender

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
06 Maj 08:44 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 prane Qendres se Tiranes.

82 000 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Pri 20:31 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 prane Qendres se Tiranes.

83 000 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Pri 11:41 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 3+1+2+ VERANDE NE QENDER TE TIRANES!

225 000 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Pri 23:36 Apartamente , Tiranë

Apartament Qera Ditore Tirane/Qender

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
03 Pri 23:26 Apartamente , Tiranë

Apartament Qera Ditore Tirane/Qender

55 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
03 Pri 23:15 Apartamente , Tiranë

Apartament Qera Ditore Tirane/Qender

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
27 Mar 17:11 Shtëpi , Tiranë

Shitet Shtepi 3+1 ( Rruga Bardhok Biba)

1 400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
27 Mar 16:59 Shtëpi , Tiranë

Shitet Shtepi 3+1 (Rruga Bardhok Biba)

1 400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
24 Mar 09:17 Apartamente , Tiranë

Apartamente me qera ditore

80 LEK / ditë

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
11 Shk 23:55 Apartamente , Tiranë

Apartament Qera Ditore Qender/Tirane

55 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
10 Jan 20:13 Apartamente , Tiranë

Apartament Qera Ditore Tirane/Qender

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
30 Dhj 16:06 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT TEK GALERIA

30 000 LEK /

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
30 Dhj 16:06 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT TEK GALERIA

9 200 000 LEK

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bardhok biba | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione