Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

prona ne shitje - Imobiliare dhe vendbanime Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe prona ne shitje,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj prona ne shitje Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Maj 16:42
Linku:
Shtëpi , Sarandë

SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË KSAMIL

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4

Sot 07:55 Apartamente , Korçë

Shitet dyqan me çmim okazion ne Korçë !!!!

18 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 01:38 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE PALLATIT TE SPORTIT!

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 00:15 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET MAGAZINA + SHTEPI

149 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 22:40 Apartamente , Tiranë

Shitet duplex tek Kodra e Diellit 2.

175 100 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 22:40 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 tek Kopshti Botanik.

235 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:40 Apartamente , Tiranë

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Aura.

122 320 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:40 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Akses Tirana, prane Sh

117 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:40 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

79 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:40 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 tek Fusha e Aviacionit.

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 22:37 Apartamente , Tiranë

Okazion!! Shitet apartament 2+1 tek Pazari i Ri.

196 160 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:37 Apartamente , Tiranë

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Pazari i Ri!

201 120 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:37 Apartamente , Tiranë

Shitet duplex 3+1+2 tek Liqeni i Thate!

286 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:31 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 3+1+2 tek Kodra e Diellit.

186 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:31 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 3+1+2 tek Rruga e Kavajes!

361 416 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:31 Apartamente , Tiranë

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Pazari Ri!

184 915 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:24 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1 tek Fusha e Aviacionit.

78 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 22:24 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 ne Astir!

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:24 Apartamente , Tiranë

Ekskluzive!! Shitet apartament 3+1+2 tek Rruga e Kavajes!

430 752 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
Dje 22:24 Apartamente , Tiranë

Okazion!! Shitet apartament 1+1 tek Pazari i Ri!

95 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 22:24 Apartamente , Tiranë

Okazion!! Shitet apartament 1+1 tek Luxor 3, Pazari i Ri

108 800 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 22:24 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+verande tek Fusha e Aviacionit.

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:24 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 tek Liqeni i Thate.

184 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Dje 22:24 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 tek Fusha e Aviacionit.

179 400 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:24 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 tek Fusha e Aviacionit.

171 210 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:24 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1 tek Rruga Dritan Hoxha!

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:24 Apartamente , Tiranë

Shiten apartamente 2+1+2 tek Rruga Dritan Hoxha!

135 815 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:09 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK ALI DEMI!!!

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES!

82 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:53 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 NE FRESK !!

79 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 21:47 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shitet toke 865m2 300.000€

300 000 EUR

Dje 18:57 Vila , Durrës

Shitet Vila 4 Kate + 3600 M Toke

230 000 EUR

Dje 18:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE VOLLGA DURRES!

169 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 18:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 Durres

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 18:10 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

101 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIERE 1+1 NE GOLEM!

34 000 EUR

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj prona ne shitje | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione