Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Mat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Mat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Mat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Tet 20:01 Shtëpi , Mat

Shitet shtepi private Burrel

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
12 Sht 21:06 Shtëpi , Mat

Shitet Shtepia me 800m truall

1 300 000 LEK

Numri i dhomave: 3
14 Gush 00:49 Shtëpi , Mat

Shtepi per Shitje

Numri i dhomave: 6
14 Gush 00:49 Vila , Mat

Vile per Shitje

27 Maj 14:29 Apartamente , Mat

Shitet Apartament 1+1

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
23 Maj 16:52 Tokë/Fusha dhe farma , Mat

Shitet Toke Ne Rrugen kryesore

45 000 EUR

01 Maj 18:27 Shtëpi , Mat

Shitet shtepi dhe toke

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
04 Pri 19:47 Apartamente , Mat

Shtepi 2+1 Burrel

41 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
21 Shk 11:46 Apartamente , Mat

Shitet Apartamenti 2+1 ne Burrel

44 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
23 Jan 17:28 Shtëpi , Mat

Shitet Shtepi Private Mbrapa Komisariatit MAT

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
02 Jan 21:40 Shtëpi , Mat

Shtepi ne shitje

Numri i dhomave: 6
02 Jan 21:28 Vila , Mat

Shtepi per shitje

17 Dhj 17:39 Tokë/Fusha dhe farma , Mat

Shitet toke,5200 meter katror me letra

120 000 EUR

17 Nën 13:54 Shtëpi , Mat

apartament 2+1 Burrel

5 200 000 LEK

Numri i dhomave: 3
27 Tet 17:29 Shtëpi , Mat

Shitët shtëpia në Burrel.

10 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
07 Tet 21:49 Shtëpi , Mat

Shitet shtëpia në Burrel

10 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
20 Sht 22:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Mat

Super apartament per qira

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online Shitësit të Besuar
09 Gush 07:12 Tokë/Fusha dhe farma , Mat

Shitet Truall i përshtatshëm per cdo biznes.

300 000 EUR

04 Shk 13:58 Shtëpi , Mat

Shtepi private

130 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
29 Sht 11:59 Shtëpi , Mat

Shitet shtepi plus 1HA Toke

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
20 Qer 21:17 Shtëpi , Mat

SHITET APARTAMENT 2+2 BURREL

Numri i dhomave: 4
21 Maj 14:48 Shtëpi , Mat

Truall 4 dylym plus shtepi private

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Maj 13:16 Shtëpi , Mat

Shitet shtepi 2+1 ne Burrel.80 m2.cel 0676993050

30 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
24 Pri 13:54 Tokë/Fusha dhe farma , Mat

Rimorkje

2 000 LEK

20 Pri 12:13 Shtëpi , Mat

Shtepi prej 80m2 ne qytetin e Burrelit

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
09 Pri 18:12 Apartamente , Mat

Shitet Apartament1+1 Burrel

2 500 000 LEK

Numri i dhomave: 2
23 Mar 16:06 Shtëpi , Mat

Shitet shtepi 2+1 ne Burrel.80m2.me hipotek.cel 0676993050

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
17 Jan 12:57 Shtëpi , Mat

Shitet shtepi 2+1 ne qendren e qytetit te burrelit.

35 000 LEK

Numri i dhomave: 3
19 Dhj 13:23 Shtëpi , Mat

Shitet shtepi 2+1 ne qendren e qytetit te burrelit.

35 000 LEK

Numri i dhomave: 3
25 Nën 16:28 Shtëpi , Mat

Shitet shtepi ne qytetin e Burrelit

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Nën 10:53 Shtëpi , Mat

Shitet apartamemt 2+1 Burrel

29 000 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Nën 12:04 Shtëpi , Mat

Shitet shtepi

40 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
17 Tet 21:38 Shtëpi , Mat

Shitet shtepi 2+1 ne qender te qytetit te burrelit

30 000 LEK

Numri i dhomave: 3
16 Tet 16:06 Shtëpi , Mat

Shitet shtepi

30 000 LEK

Numri i dhomave: 3
15 Tet 19:41 Shtëpi , Mat

Shitet shtepi

30 000 LEK

Numri i dhomave: 3
10 Tet 11:14 Tokë/Fusha dhe farma , Mat

Shitet belarus 6500

7 500 LEK

21 Mar 18:32 Shtëpi , Mat

Shitet .nga rruzhdiu

Numri i dhomave: 2
02 Shk 09:21 Apartamente , Mat

Kerkohet banese(apartament)me qera

10 Nën 19:13 Objekte të huaja , Mat

Tv 43 inch

300 EUR

22 Tet 12:05 Shtëpi , Mat

Shtepi private

21 000 EUR

Numri i dhomave: 4
11 Tet 14:00 Shtëpi , Mat

Shitet shtepi ne burrel

950 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
01 Tet 10:10 Shtëpi , Mat

Pallat

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
06 Sht 15:52 Vila , Mat

Shitet Vile 3 kateshe

09 Maj 08:03 Shtëpi , Mat

Shitet Apartement

26 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Mat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione