Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë Të gjitha në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Maj 01:46 Video kamera , Lushnjë

RONI MX

350 EUR Çmimi me zbritje

02 Mar 12:20 Video dhe DVD , Lushnjë

3 dvd

5 LEK

20 Sht 21:54 Fotoaparate , Lushnjë

OKAZION

1 EUR

05 Sht 00:29 Fotoaparate , Lushnjë

SHITEN

1 EUR

03 Sht 11:24 Video kamera , Lushnjë

Panasonic Hc-x1000 4K

1 600 EUR

03 Sht 10:38 Video kamera , Lushnjë

Drone

500 EUR

17 Korr 18:05 Fotoaparate , Lushnjë

Canon EOS 1100D

200 EUR

15 Maj 07:46 Fotoaparate , Lushnjë

Nikon D810

1 100 EUR

06 Mar 15:08 Video kamera , Lushnjë

video camer

100 EUR

04 Jan 20:40 Të tjera , Lushnjë

Shes Tv

150 LEK

22 Tet 00:55 Televizorë dhe Projektorë , Lushnjë

shitet

22 Tet 00:55 Televizorë dhe Projektorë , Lushnjë

shitet

22 Tet 00:55 Televizorë dhe Projektorë , Lushnjë

shitet

22 Tet 00:55 Televizorë dhe Projektorë , Lushnjë

shitet

30 Gush 17:42 Fotoaparate , Lushnjë

Canon Eos 7D Mark ii

1 200 EUR

22 Gush 17:38 Fotoaparate , Lushnjë

CANON PowerShot A430

3 000 LEK

30 Maj 17:07 Fotoaparate , Lushnjë

OKAZION !!!

1 EUR

30 Maj 01:36 Video kamera , Lushnjë

kran

1 LEK

18 Pri 00:44 Video kamera , Lushnjë

lente

80 EUR

18 Pri 00:44 Video kamera , Lushnjë

kamer sony

350 EUR

17 Pri 11:45 Televizorë dhe Projektorë , Lushnjë

TV TELEFUNKEN

9 000 LEK

09 Pri 09:10 Të tjera , Lushnjë

PS4

260 EUR

07 Pri 21:42 Fotoaparate , Lushnjë

SUPER OKAZION !!! CANON 600d

175 EUR

26 Shk 11:37 Fotoaparate , Lushnjë

Kamer JVC GY-HD200

400 EUR Çmimi me zbritje

10 Jan 17:29 Fotoaparate , Lushnjë

Canon 600d

150 EUR

10 Jan 17:29 Fotoaparate , Lushnjë

Canon 50d

100 EUR

10 Jan 17:21 Fotoaparate , Lushnjë

Canon 70d

350 EUR

04 Jan 02:02 Video kamera , Lushnjë

Gopro hero 5

1 LEK

23 Gush 18:15 Televizorë dhe Projektorë , Lushnjë

Tv Hyundai 50

35 000 LEK

18 Qer 11:06 Video dhe DVD , Lushnjë

Shitet magnetofon bashk me bokse

6 000 LEK

16 Qer 22:06 Video kamera , Lushnjë

Vidiokamer sony z7

2 500 EUR

10 Qer 11:09 Fotoaparate , Lushnjë

Nikon D3200

400 LEK

21 Maj 18:03 Televizorë dhe Projektorë , Lushnjë

Televizor

400 EUR

07 Maj 14:50 Fotoaparate , Lushnjë

OKAZION

18 Pri 17:36 Pjesë për TV/Satelitë , Lushnjë

DIGITALB

50 EUR

03 Shk 18:51 Televizorë dhe Projektorë , Lushnjë

Tv

400 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione