Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Telefon Celular në shitje | Njoftimet në Gjithë Shipërinë

Acer , 53
Acer , 3
Alcatel , 247
Apple , 7
Apple , 102
Microsoft , 5
Amoi , 6
ASUS , 4
Apple (Iphone) , 28520
Dell , 2
Dell , 1
Asus , 111
Ducati , 1
Philips , 1
AT&T , 48
Lenovo , 2
Lenovo , 2
Lenovo , 6
LG , 3
Audi , 1
BenQ , 2
Bird , 1
BlackBerry , 929
Samsung , 92
Ericsson , 9
Google , 184
HP , 35
HTC , 807
Huawei , 1086
i-mate , 1
i-mobile , 25
Lenovo , 328
LG , 1188
Mobile , 53
Motorola , 168
MWg , 1
Nokia , 1388
O2 , 5
Pantech , 4
Samsung , 17861
Sendo , 1
Sharp , 4
Siemens , 2
Sony , 655
T-Mobile , 6
Telit , 1
Toshiba , 6
Vertu , 33
VK Mobile , 10
Vodafone , 154
WND , 1
XCute , 2
ZTE , 58

Bëhu me telefon të ri me MerrJep.al. Gjej smartphone më të ri me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për telefon nga markat më të njohura, iPhone më të ri si iPhone X, Xs, Xs Max, 11, 11 Pro dhe 11 Pro Max dhe Android, Samsung Galaxy S6, S7, S8, S9, dhe shumë të tjerë. Gjej telefonin ideal në MerrJep.al.Sot 22:13 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet Samsung A05

9 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 22:11 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Lumia 950  ·  Tiranë

Lumia 950

8 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 21:45 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Korçë

Redmi 5 plus

6 000 LEK

Sot 21:45 Telefona celular  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Google pixel 8 pro

Sot 21:45 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Korçë

Iphone 7 plus (100��)

10 000 LEK

Sot 21:45 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Korçë

Samsung note 10+

23 000 LEK

Sot 21:45 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Korçë

Google pixel 6 Pro (gjendje 10/10)

320 EUR

Sot 21:43 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A12  ·  Korçë

Samsung a12 4/64

100 EUR

Sot 21:43 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

Iphone 11 purple 128gb

200 EUR


Dëshironi të bleni telefon të ri apo të përdorur? MerrJep.al ju ofron një gamë të gjërë përzgjedhjesh të telefonëve nga markat dhe modelet e ndryshme. Shiko njoftimet dhe gjej telefonin ideal për ju.


Mijëra njoftime për telefon në shitje


Gjej me mijëra njoftime për telefon të ri dhe të përdorur në shitje. Shiko njoftimet për iPhone 5s, 6, 6s, 6 Plus, 8 Plus, iPhone X, 11, 11 Pro, Xs Max, Samsung A3, A5, A8, Samsung A20, A50, J3, Samsung Galaxy S9, S7, S6, Note 4, Note 8, Note 7, S7 edge, S8 Plus, S4, Samsung J5, J6, J8, dhe shumë smartphone tjerë nga markat dhe modelet më të njohura. Filtro njoftimet apo kërko për telefon celular të caktuar dhe gjej atë që të përshtatet mv shume me çmimet më të arsyeshme.


Shit telefon të ri dhe të përdorur në MerrJep.al


Posedoni telefon të ri apo të përdorur që dëshironi ta shisni? Shpërndaj njoftime në Merrjep.al dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online. Shit telefon nga markat dhe modelet e ndryshme si iPhone apo Android dhe gjej atë që ju përshtatet më shumë.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione