Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

samsung s3 - Telefona celular Të gjitha në Tiranë

Samsung , 378
LG , 3
Sony , 3
Lenovo , 3
Google , 3
Motorola , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe samsung s3,kategori Telefona celular,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj samsung s3 Të gjitha | Telefona celular | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Pri 21:38 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Amazfit gtr3 pro limited edition

22 500 LEK Çmimi me zbritje

19 Mar 21:11 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Redmi Note 12 pro 8/256

20 000 LEK

03 Dhj 13:24 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Redmi note 12 pro 8/256

270 LEK

01 Korr 13:31 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Tiranë

IPhone 14 Pro max

220 EUR

30 Mar 00:52 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

Iphone 11 128gb

350 EUR

24 Mar 11:55 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Tiranë

IPhone 14 Pro max

220 EUR

24 Mar 00:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Tiranë

IPhone 13 pro max

180 EUR

24 Mar 00:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Tiranë

Iphone 14 pro max

220 EUR

24 Mar 00:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Tiranë

Iphone 14 Pro max

220 EUR

24 Mar 00:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Tiranë

Iphone 14 pro max

220 EUR

23 Mar 18:23 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 4  ·  Tiranë

99€ OKAZION google pixel 4 + karikues 25W

99 EUR

23 Mar 18:15 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 4  ·  Tiranë

95€ OKAZION google pixel 4 + karikues 25W

95 EUR

22 Mar 15:28 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro  ·  Tiranë

36mij OKAZION Cante Vans me etikete

3 600 LEK

14 Shk 09:58 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab S3  ·  Tiranë

Samsung Galaxy Tab S3 si i ri

20 000 LEK

26 Jan 14:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Tiranë

Iphone 14 Pro max

220 EUR

29 Gush 18:47 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia M5  ·  Tiranë

Samsung s3 mini

30 EUR Çmimi me zbritje

31 Gush 18:56 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9300I Galaxy S3 Neo  ·  Tiranë

Shitet Samsung S3 neo GT-I9301I

40 LEK

12 Gush 13:02 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S3  ·  Tiranë

Samsung + tablet

15 LEK

09 Pri 04:34 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Tiranë

Xiaomi Mi 9T

25 000 LEK Çmimi me zbritje

13 Mar 16:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Tiranë

Kerkoj x ose xs te thyer

1 LEK Çmimi me zbritje

14 Gush 15:18 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S3  ·  Tiranë

SAMSUNG GALAXY S3

4 000 LEK

14 Gush 09:55 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S3  ·  Tiranë

Samsung S3 Neo

20 EUR

03 Qer 10:01 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S3  ·  Tiranë

samsung okazion

70 LEK

18 Jan 07:22 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9300I Galaxy S3 Neo  ·  Tiranë

shitet samsung s3 neo

40 EUR

13 Jan 20:37 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9300I Galaxy S3 Neo  ·  Tiranë

shitet samsung galaxy s3 neo

40 EUR

13 Jan 18:29 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9300I Galaxy S3 Neo  ·  Tiranë

Samsung S3 Neo

4 500 LEK Çmimi me zbritje

12 Jan 20:51 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9300I Galaxy S3 Neo  ·  Tiranë

shitet samsung s3 Neo

50 EUR

05 Dhj 15:54 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Tiranë

U shit Iphone x europian

450 EUR Çmimi me zbritje

04 Dhj 19:17 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Tiranë

Iphone 6+ 64 gb europian

18 000 LEK

06 Sht 21:44 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9300I Galaxy S3 Neo  ·  Tiranë

Samsung s3 neo

50 LEK

28 Maj 16:10 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9300I Galaxy S3 Neo  ·  Tiranë

Samsung S3 Neo .Perfekt!

60 EUR

12 Maj 15:34 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S3  ·  Tiranë

Samsung Galaxy S3 mini

3 500 LEK

29 Mar 20:29 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9300I Galaxy S3 Neo  ·  Tiranë

Samsung s3 neo

3 500 LEK

14 Mar 23:21 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I8190 Galaxy S III mini  ·  Tiranë

Okazion samsung galaxy s3 mini

25 EUR

14 Mar 17:20 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S3  ·  Tiranë

Samsung S3

60 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj samsung s3 | Të gjitha | Telefona celular | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Samsung s3 në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone) | iPhone 6
  • Samsung S3 në kategorinë Elektronika
  • Samsung s3 mini në kategorinë Telefona celular
  • samsung s3 në kategorinë Telefona celular
  • samsung s3 në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone)
  • Samsung s3 në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • Samsung s3 neo në kategorinë Telefona celular | Samsung | I9300I Galaxy S3 Neo
  • Samsung s3 në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • Samsung s3 në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • samsung s3 në kategorinë Telefona celular | Samsung | Galaxy A3

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione