Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

tablet - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 89
Samsung , 35
AT&T , 29
Alcatel , 27
Lenovo , 22
Asus , 14
Huawei , 12
LG , 9
Nokia , 9
Vodafone , 7
HP , 5
HTC , 4
Sony , 4
Toshiba , 3
Apple , 3
Lenovo , 3
Mobile , 2
ASUS , 2
Google , 2
Motorola , 1
Lenovo , 1
Dell , 1
LG , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe tablet,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj tablet Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:18 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20 Note Ultra  ·  Elbasan

Samsung

1 EUR

Sot 10:18 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Elbasan

Samsung sgh-m150

1 EUR

Dje 15:42 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab S3  ·  Tiranë

Okazion Tablet Samsung T290

5 900 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 14:48 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia 6230

1 EUR

Dje 14:23 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

Iphone 12 pro max

550 EUR

Dje 13:03 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Elbasan

Nokia 1110i

1 EUR

Dje 13:02 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6500 classic  ·  Elbasan

Nokia 6500

1 EUR

24 Maj 16:02 Telefona celular  ·  Alcatel  ·   ·  Elbasan

Alcatel 1060 D

1 EUR

24 Maj 13:00 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Fier

Tablet Samusung A7 lite 3- 32 gb

100 EUR Çmimi me zbritje

24 Maj 12:11 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Leagoo  ·  Tiranë

Shes telefon Leagoo 50 mijë lekë

5 000 LEK

24 Maj 07:48 Telefona celular  ·  HTC  ·  One S  ·  Elbasan

Htc one s

1 EUR

24 Maj 06:53 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto G  ·  Tiranë

Shes Motorola G20 4/64 80 mije leke

8 000 LEK

24 Maj 06:53 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nokia 7.1 si i ri 80 mije leke

8 000 LEK

23 Maj 11:48 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Tiranë

Xs Max 256gb

200 LEK Çmimi me zbritje

18 Maj 11:58 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Samsung Tab A 8 inch me karte

8 500 LEK

18 Maj 11:05 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

Shes tablet Samsung S8

600 EUR

16 Maj 09:59 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Lushnjë

Shitet Samsung Galaxy S22 Ultra

499 EUR Çmimi me zbritje

15 Maj 15:36 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Tiranë

Ndrrohet/shiten 2 laptopa

340 EUR Çmimi me zbritje

14 Maj 22:24 Telefona celular  ·  Nokia  ·  100  ·  Elbasan

Nokia 100

1 EUR

14 Maj 21:44 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Apple watch ultra 8��

60 EUR Çmimi me zbritje

12 Maj 19:01 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung sgh-x210

1 EUR

12 Maj 14:04 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Elbasan

Console Game

1 EUR

12 Maj 09:05 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung & Nokia

1 EUR

11 Maj 13:31 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia 123

1 EUR

09 Maj 15:48 Dyqan Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Krujë

Shitet Huawei MediaPad T3 10

7 000 LEK

Shitësit të Besuar
09 Maj 13:16 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet iPad Pro 9.7-iinc (2016)

220 EUR

06 Maj 08:11 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Power bank

1 EUR

27 Pri 22:21 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 9  ·  Tiranë

Samsung galaxy note 9

26 Pri 13:34 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

MiniPad ATouch M-T4 Keyboard

150 EUR

23 Pri 19:34 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Tablet TCL 10S

80 EUR Çmimi me zbritje

22 Pri 07:03 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Power Bank

1 EUR

15 Pri 21:38 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Amazfit gtr3 pro limited edition

22 500 LEK Çmimi me zbritje

07 Pri 14:49 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S9  ·  Tiranë

Tablet S9 ultra Samsung i ri

999 EUR Çmimi me zbritje

31 Mar 13:49 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Tablet Amazon Fire 7 8GB - 45 Euro

45 EUR

22 Mar 18:33 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Ipad pro  ·  Elbasan

iPad Pro okazion!!!!!!!

160 LEK

16 Mar 16:29 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tablet TCL10s &Orë Casio Edifice

220 EUR

27 Shk 16:34 Telefona celular  ·  AT&T  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Tablet for kids i ri ne pako porosit online

27 Shk 16:31 Telefona celular  ·  AT&T  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Tablet for kids i ri ne pako porosit online

13 Shk 14:25 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet Tablet Alcatel

65 EUR

25 Jan 08:34 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET TABLET I RI OKAZION!!!

150 EUR

10 Jan 06:47 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

150

150 LEK

08 Jan 20:12 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  iNew  ·  Tiranë

Tablet

30 LEK

28 Dhj 16:17 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Tablet Asus ZenPad 10

15 LEK

25 Dhj 10:36 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Xiaomi Pad 5

38 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj tablet | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione