Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

samsung 9 - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 739
Nokia , 9
LG , 7
Alcatel , 2
Motorola , 2
Sony , 2
Google , 2
Asus , 1
HTC , 1
Huawei , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe samsung 9,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj samsung 9 Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Qer 09:41 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

Qark nga S5 deri S8+ Note 3 deri note 9 etj

1 LEK

13 Mar 16:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Tiranë

Kerkoj x ose xs te thyer

1 LEK Çmimi me zbritje

18 Shk 19:48 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5s  ·  Tiranë

Nderrohet iPhone

30 Qer 08:42 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Covera per samsung note 9

6 LEK

11 Mar 13:03 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S4  ·  Krujë

Samsung S4 i dubait LV & Iphone 4s 16gb

13 LEK

29 Qer 16:16 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 4  ·  Durrës

Iphone samsung huawei

20 LEK

13 Qer 10:44 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Grand Prime  ·  Lezhë

Shitet Samsung Galaxy grand Prime

40 LEK

25 Korr 13:21 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A7  ·  Tiranë

Okazion Samsung galaxy A7 2016

40 LEK

10 Tet 11:43 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Vlorë

Samsung Galaxy j5 2017

50 LEK

30 Dhj 15:22 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Bold Touch 9900  ·  Tiranë

BlackBerry bold touch 9900

50 LEK

31 Korr 12:19 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S2  ·  Tiranë

Shitet Galaxy S2 urgjent

50 LEK

20 Nën 17:04 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9070 Galaxy S Advance  ·  Kavajë

Samsung Galaxy S Advance

60 LEK

11 Tet 15:05 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9300 Galaxy S III  ·  Durrës

URGJENT~~ SAMSUNG GALAXY S2 ~~65 Mije lek

65 LEK Çmimi me zbritje

03 Qer 10:01 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S3  ·  Tiranë

samsung okazion

70 LEK

27 Sht 11:11 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S7  ·  Tiranë

s7

70 LEK

25 Mar 19:12 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S5  ·  Vlorë

Samsung galaxy S5

70 LEK

26 Jan 21:26 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J1  ·  Shkodër

Telefon dhe kamera

70 LEK Çmimi me zbritje

13 Sht 10:47 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Star  ·  Tiranë

Samsung galaxy star 2

70 LEK

30 Qer 17:42 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tablet Huawei

75 LEK

21 Maj 14:50 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J4  ·  Vlorë

SAMSUNG GALAXY J4 2017

80 LEK

16 Sht 14:36 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9300I Galaxy S3 Neo  ·  Lushnjë

Shitet samsung s3 neo

80 LEK

07 Shk 19:18 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9300I Galaxy S3 Neo  ·  Tiranë

shitje

85 LEK

19 Sht 08:11 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J1  ·  Durrës

Samsung 2015

85 LEK

07 Shk 12:51 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A10s  ·  Tiranë

Samsung A10s

90 LEK

28 Mar 12:01 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9300I Galaxy S3 Neo  ·  Berat

Samsung Galaxy S3 Neo ne super gjendje okazion

90 LEK

05 Nën 10:34 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9070 Galaxy S Advance  ·  Durrës

Okazion samsung S advance

90 LEK

27 Tet 15:43 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S3  ·  Durrës

Samsung Galaxy S3 Mini

95 LEK

28 Pri 14:45 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 9  ·  Tiranë

Samsung Note 9

100 LEK

17 Nën 12:43 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Tiranë

iPhone xs 64gb

100 LEK

28 Sht 20:47 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J6  ·  Korçë

Samsung j6

100 LEK

14 Maj 19:53 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J6  ·  Tiranë

Shitet Samsung J6 Gjendia 10/10

100 LEK

01 Qer 16:26 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S5  ·  Vlorë

Samsung s5 europian cmim i arsyeshem .

100 LEK Çmimi me zbritje

12 Jan 08:47 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Grand Prime  ·  Lushnjë

Samsung Galaxy grand prima

100 LEK

25 Tet 12:56 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J3  ·  Tiranë

Samsung Galaxy J3 2016

100 LEK

18 Pri 14:04 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J4+  ·  Tiranë

Okazion Shitet Samsung J4 +

110 LEK

26 Qer 22:16 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s Plus  ·  Tiranë

Iphone 6S Plus

110 LEK

25 Mar 12:45 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 9  ·  Tiranë

Shitet Samsung galaxy note 9

110 LEK

01 Dhj 18:54 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Shkodër

Shitet samsnung a50 128gb

110 LEK

31 Maj 14:35 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J2  ·  Durrës

OKAZION!! Samsung Galxy J2

110 LEK

Dje 14:04 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Elbasan

Nokia 1110i

1 EUR

Dje 14:02 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6500 classic  ·  Elbasan

Nokia 6500

1 EUR

Dje 11:15 Telefona celular  ·  HTC  ·  One S  ·  Elbasan

Htc one s

1 EUR

Dje 11:14 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Elbasan

Samsung sgh-m150

1 EUR

Dje 07:50 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia 220 4g

1 EUR

Dje 07:50 Telefona celular  ·  Motorola  ·  DROID RAZR M  ·  Elbasan

Motorola v3

1 EUR

12 Qer 09:30 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Lg GB220

1 EUR

12 Qer 09:27 Telefona celular  ·  Nokia  ·  100  ·  Elbasan

Nokia 100

1 EUR

11 Qer 20:42 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Elbasan

Console Game

1 EUR

11 Qer 19:50 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Alcatel 1060 D

1 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj samsung 9 | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

samsung 9 samsung 9

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione