Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

disqe - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe disqe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj disqe Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:58 Telefona celular  ·  HTC  ·  One S  ·  Elbasan

Htc one s

1 EUR

Sot 07:03 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Power Bank

1 EUR

Dje 20:30 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Shitet playstation 4 Slim

27 000 LEK

20 Pri 19:58 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung sgh-x210

1 EUR

18 Pri 15:52 Telefona celular  ·  Nokia  ·  100  ·  Elbasan

Nokia 100

1 EUR

17 Pri 19:13 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S7 Edge  ·  Tiranë

Samsung S7 edge 60 mije okazion

60 000 LEK

Shitësit të Besuar
17 Pri 10:01 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia 123

1 EUR

15 Pri 21:38 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Amazfit gtr3 pro limited edition

22 500 LEK Çmimi me zbritje

11 Pri 17:14 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Blej lojra te vjetra

80 EUR

10 Pri 06:57 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Elbasan

Console Game

1 EUR

19 Mar 21:11 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Redmi Note 12 pro 8/256

20 000 LEK

03 Dhj 13:24 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Redmi note 12 pro 8/256

270 LEK

09 Nën 00:52 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Tiranë

13 Pro Max 1TB CE

890 EUR

06 Gush 09:57 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia x3

1 EUR

30 Qer 17:42 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tablet Huawei

75 LEK

Online
20 Qer 15:16 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Tiranë

Apple watch Ultra

40 EUR Çmimi me zbritje

Online
20 Qer 15:15 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A13  ·  Tiranë

Samsung A13 NEW

155 EUR

Online
02 Qer 19:37 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A22  ·  Tiranë

SAMSUNG A22/A23

155 EUR

Online
20 Pri 13:01 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20 Ultra  ·  Tiranë

SAMSUNG S20 FE

340 LEK

Online
23 Mar 18:23 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 4  ·  Tiranë

99€ OKAZION google pixel 4 + karikues 25W

99 EUR

23 Mar 18:15 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 4  ·  Tiranë

95€ OKAZION google pixel 4 + karikues 25W

95 EUR

22 Mar 15:28 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro  ·  Tiranë

36mij OKAZION Cante Vans me etikete

3 600 LEK

02 Shk 18:28 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Tiranë

SHITET PS4 SLIM 1000GB

350 LEK

21 Nën 02:18 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Ipad pro  ·  Durrës

play station ps4pro 1 tera GB

370 LEK

20 Korr 14:46 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Blackview  ·  Durrës

PSP

20 EUR

07 Pri 19:36 Telefona celular  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Tiranë

shitet ps4

300 LEK

28 Shk 20:29 Telefona celular  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Tiranë

shitet ps4

320 LEK

20 Shk 17:41 Telefona celular  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Tiranë

shitet ps4

320 LEK

18 Shk 05:50 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 2 XL  ·  Fier

Google Pixel 2 XL

135 EUR

17 Shk 23:43 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 2 XL  ·  Fier

Google Pixel 2 XL

135 EUR

22 Jan 17:31 Telefona celular  ·  LG  ·  G7 ThinQ  ·  Durrës

Lg G7

85 EUR

29 Sht 17:53 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S21  ·  Tiranë

Samsung Galaxy S21 5G/CE

570 EUR

09 Pri 04:34 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Tiranë

Xiaomi Mi 9T

25 000 LEK Çmimi me zbritje

13 Mar 16:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Tiranë

Kerkoj x ose xs te thyer

1 LEK Çmimi me zbritje

01 Shk 13:34 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Durrës

Iphone 7 Mat black 32 GB, nuk i punon butoni. Shitur!!

85 EUR Çmimi me zbritje

31 Jan 18:19 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S8 Edge  ·  Durrës

Samsung Galaxy S8 Edge

80 EUR

17 Korr 15:07 Telefona celular  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Malësi e Madhe

SHES 4 PS3

500 EUR

13 Korr 22:21 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S10  ·  Shkodër

nderroj ps3 me plot disqe

1 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj disqe | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Disqe në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Disqe 17 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Disqe 16 në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • disqe bmw në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Disqe audi në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Disqe 16 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Disqe bmw në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • Disqe 18 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • disqe në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • Disqe 15 në kategorinë Goma dhe Bandazhe

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione