Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

I phone 6 - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe I phone 6,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj I phone 6 Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:46 Telefona celular  ·  Motorola  ·  DROID RAZR M  ·  Elbasan

Motorola v3

1 EUR

Dje 16:21 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung sgh-x210

1 EUR

Dje 16:21 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Lg GB220

1 EUR

Dje 07:43 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Alcatel 1060 D

1 EUR

18 Qer 22:25 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6500 classic  ·  Elbasan

Nokia 6500

1 EUR

17 Qer 22:15 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Elbasan

Samsung sgh-m150

1 EUR

17 Qer 20:47 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Elbasan

Nokia 1110i

1 EUR

10 Qer 07:10 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung & Nokia

1 EUR

29 Maj 11:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Tiranë

Iphone 14 Pro Max - 128GB

860 EUR

06 Maj 08:11 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Power bank

1 EUR

29 Pri 23:12 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Tiranë

Okazion Iphone 14 Pro Max 128GB Deep Purple

87 000 LEK

28 Pri 16:58 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Tiranë

�� Okazion Iphone 14 Pro Max Deep Purple ��

88 000 LEK

27 Tet 12:32 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Sonyericsson

1 EUR

01 Korr 13:31 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Tiranë

IPhone 14 Pro max

220 EUR

30 Mar 00:52 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

Iphone 11 128gb

350 EUR

24 Mar 11:55 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Tiranë

IPhone 14 Pro max

220 EUR

24 Mar 00:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Tiranë

IPhone 13 pro max

180 EUR

24 Mar 00:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Tiranë

Iphone 14 pro max

220 EUR

24 Mar 00:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Tiranë

Iphone 14 Pro max

220 EUR

24 Mar 00:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Tiranë

Iphone 14 pro max

220 EUR

26 Jan 14:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Tiranë

Iphone 14 Pro max

220 EUR

12 Korr 15:11 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia me kapak

1 EUR

03 Korr 11:34 Telefona celular  ·  Nokia  ·  8310  ·  Elbasan

Nokia

1 EUR

18 Shk 05:50 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 2 XL  ·  Fier

Google Pixel 2 XL

135 EUR

17 Shk 23:43 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 2 XL  ·  Fier

Google Pixel 2 XL

135 EUR

02 Shk 03:59 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Sarandë

SHITET I PHONE 6

17 500 LEK

11 Nën 18:59 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Tiranë

SHITET IPHONE 6

6 000 LEK

08 Nën 07:05 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro  ·  Berat

Iphone 13

938 EUR

02 Qer 00:01 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Tiranë

I PHONE 6 ... 8000LEK

8 000 LEK

12 Maj 15:40 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Tiranë

I phone 6 plus

21 Nën 12:27 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S7  ·  Tiranë

**OKAZION** Samsung galaxy s7

110 EUR

16 Tet 15:26 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Tiranë

i phone xs max i zi 64 Gn nderrohet

55 000 LEK

11 Tet 15:46 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Tiranë

I phone 6 64GB+ iphone 7 32GB

300 LEK

11 Mar 17:33 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Tiranë

iPhone 6

70 EUR

25 Jan 09:00 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Tiranë

Okazion i phone 6+ 128 Gb 100% batery

17 000 LEK Çmimi me zbritje

19 Jan 19:21 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Tiranë

i phone 6 plus Gold 128 Gb 100% batery

17 000 LEK

08 Sht 15:50 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Tiranë

I phone 6 128 giga

18 000 LEK

05 Qer 18:05 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Tiranë

Shitet i Phone 6

100 EUR

03 Qer 08:35 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Tiranë

iPhone 6 64 Gb dhe samsung galaxy A5 2017

15 000 LEK Çmimi me zbritje

12 Maj 07:04 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Tiranë

iPhone 6

25 Mar 14:51 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Lushnjë

i phone 6

160 LEK

05 Shk 17:27 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Korçë

Shes I Phone 6 10/10 55€ ����

55 EUR

24 Jan 16:24 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Tiranë

I phone 6+

190 000 LEK Çmimi me zbritje

04 Jan 12:51 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s  ·  Shkodër

I phone 6s

180 EUR

08 Dhj 15:31 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J3  ·  Tiranë

Samsung j3 2017

180 LEK

14 Nën 22:18 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Vlorë

j7 2018 shitet/nderrohet i phone 6s

250 LEK

05 Nën 12:18 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Tiranë

i phone 6 gold 16 gb

12 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj I phone 6 | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione