Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ekrane - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ekrane,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Ekrane Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:29 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Korçë

Google pixel 6 Pro (gjendje 10/10)

320 EUR

16 Nën 07:48 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A6  ·  Tiranë

Samsung galaxy 6 + dhurate

30 000 LEK

16 Tet 13:13 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lg wing

30 000 LEK

20 Shk 18:29 Telefona celular  ·  Motorola  ·  DROID RAZR M  ·  Elbasan

Motorola RAZR 5G

275 EUR

31 Jan 12:51 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S10+  ·  Tiranë

Samsung S10+

45 EUR Çmimi me zbritje

12 Korr 15:11 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia me kapak

1 EUR

04 Qer 21:34 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Sonyericsson

1 EUR

04 Qer 20:49 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung

1 EUR

23 Mar 00:05 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ticwatch Pro

100 EUR

22 Mar 09:04 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s  ·  Tiranë

Shiten iphone 6s dhe 7

23 000 LEK

07 Nën 19:38 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Vlorë

Iphone 7plus per pjese

50 EUR

11 Gush 17:19 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia

04 Qer 09:41 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

Qark nga S5 deri S8+ Note 3 deri note 9 etj

1 LEK

29 Pri 07:59 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5s  ·  Shkodër

shiten

12 Pri 22:04 Telefona celular  ·  Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Telefona edhe ekrane+tablet

23 Mar 17:07 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Durrës

shes ekrane iphone me viz ne ekran

50 LEK

10 Mar 14:54 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  General Mobile  ·  Tiranë

general mobile 4 5 pjes si ekrane

30 LEK

08 Mar 07:07 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shiten nokia biznes 6310i

10 000 LEK Çmimi me zbritje

06 Shk 07:39 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 3  ·  Tiranë

Iphone 3 10/10

75 EUR

14 Tet 10:10 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Surface Duo

1 400 EUR

20 Gush 17:09 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Fier

SHITEN EKRANE

400 LEK

11 Korr 13:40 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S7 Edge  ·  Durrës

Samsung s7 edge

25 LEK Çmimi me zbritje

23 Maj 20:51 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A5  ·  Fier

okazion

200 LEK

12 Maj 07:53 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Tiranë

Servis ekrane iPhone ne cast , Cmimet SUPER.

30 Pri 18:17 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 5  ·  Tiranë

samsumg note 5

70 LEK

04 Nën 20:02 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S6  ·  Tiranë

Shiten 2 galaxy s6

3 000 LEK Çmimi me zbritje

30 Qer 10:57 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S8 Plus  ·  Tiranë

Shitet Samsung S8+ 4GB Ram 64GB Memorie Me Face ID

200 EUR

28 Maj 08:44 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J3  ·  Fier

Shiten samsung j3.

70 EUR

25 Pri 09:28 Telefona celular  ·  Tiranë

Blej ekrane

11 Jan 12:18 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  One Touch Pixi  ·  Durrës

Alcatel pixi 4 - lenovo

15 LEK

23 Dhj 21:24 Telefona celular  ·  LG  ·  G2  ·  Tiranë

Lg G2 + S4 Mini per pjese (ekrane te rregullt)

4 500 LEK

15 Nën 18:18 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S6  ·  Shkodër

Shiten galaxy s6 dhe j7pro me ekrane te djegur

10 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ekrane | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Ekrane në kategorinë Telefona celular | Samsung | Galaxy A30
  • Ekrane në kategorinë Elektronika
  • ekrane në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Ekrane në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për celularë
  • ekrane laptopi në kategorinë Elektronika
  • Ekrane telefonash në kategorinë Makina
  • Ekrane laptopi në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë
  • ekrane në kategorinë All Category
  • Ekrane në kategorinë Kompjuterë (komplet)
  • Ekrane samsung në kategorinë Servis për celularë

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione