Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Samsung Galaxy - Telefona celular Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Samsung , 7164
Samsung , 33
LG , 16
Nokia , 9
Lenovo , 7
Sony , 6
Huawei , 4
HTC , 3
Google , 3
Alcatel , 2
Mobile , 2
Motorola , 1
T-Mobile , 1
Vodafone , 1
HP , 1
ZTE , 1
AT&T , 1
Acer , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Samsung Galaxy,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Samsung Galaxy Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:14 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20e  ·  Durrës

Shitet Samsung Galaxy A20e

5 000 LEK

Dje 22:13 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A21s  ·  Durrës

Shitet Samsung Galaxy A21s

8 000 LEK

Dje 19:26 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy M21  ·  Tiranë

Samsung Galaxy M21

10 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
Dje 19:26 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A13  ·  Tiranë

Samsung Galaxy A13

9 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
Dje 19:26 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A31  ·  Tiranë

Samsung Galaxy A31

9 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
Dje 19:26 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A04e  ·  Tiranë

Samsung Galaxy A04e

7 500 LEK

Online Shitësit të Besuar
Dje 17:34 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Elbasan

Samsung Galaxy S22 Ultra

400 EUR

Online
Dje 17:33 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Durrës

Samsung Galaxy S23 Ultra

550 EUR

Online
Dje 17:32 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

SAMSUNG Galaxy A54 5G

180 EUR

Online
Dje 17:32 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S21  ·  Durrës

Samsung Galaxy S21 5G

300 EUR

Online
Dje 16:38 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung & Nokia

1 EUR

Dje 16:38 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22  ·  Tiranë

Samsung Galaxy S 22 ne gjendje shume te mire .

420 EUR

Dje 15:14 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Fold 3  ·  Tiranë

Z FOLD 3

470 EUR

Dje 12:05 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S9  ·  Tiranë

Samsung Galaxy S9

12 000 LEK

Online
Dje 06:47 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

Samsung Galaxy J5 2017 Gold Model Europian

50 EUR

21 Pri 14:43 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 9  ·  Tiranë

Samsung galaxy note 9

21 Pri 11:25 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Fold 4  ·  Tiranë

Samsung Z Fold 4

620 EUR

21 Pri 08:01 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Power bank

1 EUR

21 Pri 02:55 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Pogradec

samsung galaxy A20S okazion

65 EUR

21 Pri 02:55 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Pogradec

samsung galaxy A20S okazion

65 EUR

21 Pri 02:07 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy s23  ·  Tiranë

Samsung Galaxy S23

470 LEK

20 Pri 15:41 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Pogradec

samsung galaxy A20S okazion

65 EUR

20 Pri 07:52 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy s23  ·  Tiranë

Samsung Gaxaly S23 Green Edition.

480 EUR

19 Pri 00:07 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J6  ·  Korçë

Samsung Galaxy J6

50 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Samsung Galaxy | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione