Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Celular - Telefona celular Të gjitha në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Celular,kategori Telefona celular,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Celular Të gjitha | Telefona celular | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Jan 19:12 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A51  ·  Lushnjë

Shitet samsung A51

25 000 LEK

22 Mar 18:37 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Lushnjë

Samsung celular smartfone

1 EUR Çmimi me zbritje

22 Mar 17:25 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Celulare Samsung Nokia Ore Festina

1 EUR Çmimi me zbritje

19 Jan 18:45 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Lg Telefon Celular

80 LEK

01 Shk 18:51 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart Mini  ·  Lushnjë

Vodafone

25 EUR

22 Dhj 16:53 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Lushnjë

Celular

10 000 LEK

27 Shk 21:05 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P8  ·  Lushnjë

TELEFON- CELULAR SUPER I LIRE

100 EUR

14 Shk 20:43 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Lushnjë

Samsung j5

90 LEK

15 Qer 19:53 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5s  ·  Lushnjë

iPhone 5s

140 LEK

06 Gush 12:32 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5s  ·  Lushnjë

Okazion iPhone 5s 180 mij leke

18 000 LEK

29 Qer 06:13 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  One Touch Idol  ·  Lushnjë

Celular

50 LEK

29 Pri 16:07 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Pixi 3  ·  Lushnjë

Celular

6 000 LEK

20 Sht 14:41 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Ascend G620s  ·  Lushnjë

Nje celular Hwauei

120 EUR Çmimi me zbritje

10 Gush 13:02 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  WIKO  ·  Lushnjë

Wiko

72 EUR

09 Korr 13:02 Telefona celular  ·  LG  ·  G3  ·  Lushnjë

LG G3

190 EUR Çmimi me zbritje

09 Korr 13:02 Telefona celular  ·  LG  ·  G3  ·  Lushnjë

LG G3

190 EUR Çmimi me zbritje

21 Maj 10:54 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Shitet Celular Lenovo

100 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Celular | Të gjitha | Telefona celular | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione