Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Google Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Google | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:57 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Korçë

Google pixel 6 Pro (gjendje 10/10)

320 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 19:20 Dyqan Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 7 Pro  ·  Tiranë

GOOGLE PIXEL 7 PRO 128/12��EDI PHONES ��

450 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 19:20 Dyqan Telefona celular  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GOOLGE PIXEL 8 128/8 ��EDI PHONES ��

420 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 14:52 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 5  ·  Tiranë

Google Pixel 5

220 EUR

Online
Dje 14:51 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel  ·  Tiranë

Pixel 3

101 EUR Çmimi me zbritje

Online
Dje 08:08 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6  ·  Shkodër

shitet google pixel 6

260 EUR Çmimi me zbritje

Online
23 Pri 22:48 Telefona celular  ·  Google  ·   ·  Tiranë

PIXEL 8 PRO

750 LEK

23 Pri 17:37 Telefona celular  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Google Pixel 7

340 EUR

23 Pri 10:44 Dyqan Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel  ·  Tiranë

GOOGLE PIXEL

Online Shitësit të Besuar
23 Pri 10:40 Dyqan Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel  ·  Tiranë

GOOGLE PIXEL 7

Online Shitësit të Besuar
23 Pri 00:09 Telefona celular  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Google pixel 6a shitet/nderrohet

1 LEK

22 Pri 22:29 Telefona celular  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

OKAZION - Shitet Google Fold 12/256GB

950 EUR

22 Pri 08:39 Telefona celular  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Google pixel 6A

270 EUR Çmimi me zbritje

20 Pri 13:10 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 7 Pro  ·  Tiranë

Google Pixel 7 Pro - 128GB

280 LEK

20 Pri 10:57 Dyqan Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 4  ·  Tiranë

Google Pixel 4

Online Shitësit të Besuar
18 Pri 16:57 Telefona celular  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Google pixel 7 (5G)

450 EUR

17 Pri 11:21 Dyqan Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel  ·  Tiranë

GOOGLE PIXEL 8

Online Shitësit të Besuar
16 Pri 08:59 Telefona celular  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Google Pixel 7a

13 Pri 07:59 Telefona celular  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion Pixel 7 128 giga version europian 290 eur

290 EUR

10 Pri 00:35 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6  ·  Tiranë

Google Pixel 6 128GB

300 EUR

08 Pri 22:34 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6  ·  Tiranë

Shitet Google Pixel 6, Si i ri

300 EUR

30 Mar 18:47 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel  ·  Tiranë

Google pixel 7a

270 LEK

29 Mar 22:46 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel  ·  Librazhd

Google pixel 7a

270 LEK

29 Mar 22:44 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel  ·  Librazhd

Google pixel 7a

270 LEK

28 Mar 23:12 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel  ·  Elbasan

Google pixel 7a

270 LEK

28 Mar 13:24 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel  ·  Librazhd

Google pixel 7a

350 LEK

26 Mar 07:52 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 7 Pro  ·  Tiranë

Shes Google Pixel 7 Pro 128/12GB

500 EUR

25 Mar 15:00 Dyqan Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel  ·  Tiranë

GOOGLE PIXEL 8 PRO

Online Shitësit të Besuar
19 Mar 17:27 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 4  ·  Durrës

Pixel 4 64/6 Okazion 90 mije leke

12 Mar 07:04 Dyqan Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6  ·  Tiranë

GOOGLE PIXEL 6

Online Shitësit të Besuar
10 Mar 10:33 Telefona celular  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes Account Mobile Legends

600 EUR

26 Shk 11:02 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 7 Pro  ·  Shkodër

Google pixel 7-Pro

495 EUR Çmimi me zbritje

21 Shk 10:55 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 3XL  ·  Durrës

Shitet nderrohet googlel pixel 3

60 LEK

17 Shk 13:56 Telefona celular  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Pixel 8 pro shitet

450 EUR

17 Shk 10:26 Telefona celular  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Google Pixel 7 a

350 LEK

10 Shk 14:09 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Tiranë

Google Pixel 6 Pro

18 000 LEK

15 Jan 12:56 Telefona celular  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Google Pixel 8 Pro

850 EUR

30 Dhj 19:46 Telefona celular  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Google Pixel 6A

240 EUR

16 Dhj 12:55 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6  ·  Durrës

pixel 6

350 EUR

10 Dhj 19:08 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6  ·  Tiranë

pixel 6a

20 000 LEK

03 Dhj 16:24 Telefona celular  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Google PIXEL 8 PRO.

850 EUR

28 Nën 12:07 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 4 XL  ·  Tiranë

shitet google pixel 4xl

70 LEK

26 Nën 14:05 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 7 Pro  ·  Vlorë

SHITET/NDERROHET Pixel 7 Pro 128GB

1 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Google | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione