Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

processor i7 - Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe processor i7,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj processor i7 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:33 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

HP 800 G1 / G3 Okazion

110 EUR

Dje 11:54 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Winstar  ·  Tiranë

Shitet PC Intel DDR3

140 EUR

16 Pri 14:50 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Tiranë

DELL INSPIRON 15

750 EUR

03 Pri 09:12 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Processor Core I7 860 @ 2.8 Ghz

2 500 LEK Çmimi me zbritje

01 Pri 13:18 Dyqan Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Laptop Hp elitebook x360

299 EUR

Shitësit të Besuar
26 Mar 12:04 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook  ·  Tiranë

APPLE MACBOOK PRO 11,5/A1398 – (Retina, 15.4-inch)

39 000 LEK

20 Mar 09:41 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Tiranë

Macbook Air i7

300 EUR

18 Mar 12:22 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Dell XPS 15 9510 - 4K OLED - GForce 3050 Ti

1 450 EUR

13 Mar 16:24 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet kompjuter gaming

20 000 LEK

13 Shk 13:01 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Kukës

Gaming Setup

900 EUR Çmimi me zbritje

30 Jan 01:47 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Gjirokastër

PC GAMING

500 EUR

27 Jan 17:31 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MacBook pro i7, 2011

150 EUR

25 Jan 21:20 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  HP  ·  Durrës

Shitet Gaming PC

280 LEK

21 Jan 18:39 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

OKAZION kompjuter gaming

440 EUR

20 Jan 13:06 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  HP  ·  Tiranë

Laptop HP

250 EUR

19 Dhj 09:23 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

Shitet MacBook Pro 2019 16-inch

1 000 EUR

23 Nën 02:58 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

i-Mac

980 EUR

23 Tet 19:44 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Laptop Samsung I7-3th 8GB RAM

2 000 LEK

22 Tet 19:05 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

G16 i ri i7-12 16GBDDR5 512SSD NVMe

150 000 LEK

14 Tet 18:05 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Tiranë

Shitet Laptop HP i ri

850 EUR

01 Tet 16:45 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Super laptop HP EliteBook

850 EUR

01 Tet 16:27 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Kukës

Pc-Gaming Setup

2 000 EUR

29 Sht 22:26 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet gaming pc

450 EUR

14 Sht 12:14 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Yoga Slim 7 14ITL05

500 EUR

12 Sht 21:54 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Pavilion  ·  Tiranë

Shitet Kompjuter Gaming HP Pavilion

999 EUR

06 Sht 01:54 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Fujitsu  ·  Tiranë

Laptop OMEN HP Gaming

60 000 LEK

06 Sht 01:54 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Fujitsu  ·  Tiranë

Laptop OMEN HP Gaming

60 000 LEK

23 Gush 23:43 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Tiranë

Shitet Laptop HP Elitebook

30 000 LEK

05 Korr 15:21 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

Apple Macbook Pro 15' inch OKAZION

400 LEK Çmimi me zbritje

03 Korr 17:11 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Alienware m16 i7-13700hx gpu rtx 4060

1 800 EUR

31 Maj 22:17 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Fier

Dell Inspiron 5559 15.6’

360 LEK Çmimi me zbritje

21 Pri 22:28 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Gaming pc

500 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj processor i7 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

processor i7 Processor i7 lga 1155

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione