Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kamera - Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kamera,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kamera Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:31 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Korçë

Google pixel 6 Pro (gjendje 10/10)

340 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 00:31 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Poco F3 (si i ri)

24 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:34 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Shkodër

S22 ULTRA 12/256GB

480 LEK

Dje 19:28 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A53  ·  Tiranë

Samsung A53 8/128GB i ri

25 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 19:14 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Poco F5 256/12 Ram Nderrohet

Dje 16:33 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Video kamera  ·  Tiranë

CANON MV900

10 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
Dje 15:19 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Shitet modem Huawei VDSL

12 EUR

Dje 12:32 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Dell  ·  Venue  ·  Tiranë

Tablet Dell

110 EUR Çmimi me zbritje

Dje 11:34 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Tiranë

Kamer Sony a6000

350 EUR

Dje 08:56 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion Oppo Reno 10 5G 230 euro

210 EUR

Dje 08:55 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion Honor 90 lite 5G 195 euro

195 EUR Çmimi me zbritje

Dje 06:55 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

Samsung Galaxy J5 2017 Gold Model Europian

60 EUR

Dje 06:55 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Tiranë

HTC ONE M7 32GB

40 EUR

Dje 06:55 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy M32  ·  Tiranë

Okazionn!! SAMSUNG M32 64/4GB NE KUTI

160 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kamera | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione