Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Tabletë në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acer , 10
Apple , 484
ASUS , 16
Dell , 1
Dell , 8
HP , 8
Lenovo , 20
Nokia , 1
Samsung , 205
Sony , 6
Toshiba , 2
Samsung , 1

Gjej tablet të ndryshëm të ri dhe të përdorur në shitje. Eksploro gamën tone të gjërë të njoftimeve për tablet të ndryshëm si iPad air, Samsung tablet, laptop tablet, tablet me tastier, iPad Pro, Samsung Tab dhe shumë të tjerë në shitje. Blej tablet me çmimet më të volitshme në MerrJep.al.Sot 11:08 ,

iPad Mini 4 128Gb

190 EUR

03 Gush 15:11 ,

Lenovo

5 000 LEK

14 Korr 23:27 ,

ipad mini 1

6 500 LEK

25 Maj 12:12 ,

Mini projektor LED

6 000 LEK

14 Maj 02:35 ,

samsung galaxy s7

500 EUR

12 Maj 00:28 ,

tablet samsung galaxy s7

500 EUR

10 Maj 01:25 ,

tablet samsung galaxy s7

500 EUR Çmimi me zbritje

02 Maj 14:22 ,

iPad Air 1

13 500 LEK Çmimi me zbritje

25 Pri 18:58 ,

Diagnostifikues makinash

3 600 EUR


Dëshironi të bleni tabletë të ri apo të përdorur? MerrJep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të tabletëve të ndryshëm nga markat më të njohura siç janë Apple dhe Android dhe të tjerë. Blej tabletin ideal me çmimet më të volitshme.


Blej tabletë të ndryshëm në shitje


Eksploroni gamën tonë të larmishme të njoftimeve për tabletë të ri dhe të përdorur nga markat e ndryshme. Shiko mijëra njoftime për tabletë me tastierë, laptop tabletë, tablet 3g, ofertat më tëmira të tabletave, kompjuter tablet, tablet samsung, tablet iPad air, Samsung Galaxy Tab, iPad mini, iPad pro, dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për tabletë të ndryshëm dhe gjej ofertat më të mira.


Shit tabletë të ndryshëm në MerrJep.al


Dëshironi të shisni tabletë të ri apo të përdorur? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejtë dhe leht duke plotësuar formularin me informatat e tabletit që dëshironi ta shisni dhe gjej blerësit e interesuar.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione