Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Tabletë në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acer , 10
Apple , 501
ASUS , 15
Dell , 1
Dell , 8
HP , 8
Lenovo , 23
LG , 1
Nokia , 1
Samsung , 215
Sony , 6
Toshiba , 4
Samsung , 1

Gjej tablet të ndryshëm të ri dhe të përdorur në shitje. Eksploro gamën tone të gjërë të njoftimeve për tablet të ndryshëm si iPad air, Samsung tablet, laptop tablet, tablet me tastier, iPad Pro, Samsung Tab dhe shumë të tjerë në shitje. Blej tablet me çmimet më të volitshme në MerrJep.al.Sot 18:24 Tableta , Tiranë

DIAGNOZE MAKINE LAUNCH CRP 429

200 EUR

Sot 17:15 Tableta , Tiranë

Tablet

4 500 LEK

Dje 22:24 Tableta , Tiranë

Shitet Ipad Air 2

Dje 22:21 Tableta , Tiranë

Alcatel One Touch 8S

6 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 00:50 Tableta , Tiranë

Microsoft surface

70 EUR

02 Dhj 21:28 Tableta , Shkodër

Galaxy tab A

02 Dhj 15:59 Tableta , Elbasan

Lenovo TB-X103F

3 500 LEK

30 Nën 09:20 Tableta , Tiranë

Tablet samsung A7

140 LEK Çmimi me zbritje

29 Nën 10:22 Tableta , Tiranë

iPad 3 / 16 GB - WiFi + SIM

12 000 LEK

28 Nën 22:56 Tableta , Tiranë

Ipad gen 5 /32 gb / 9.7 inch gold /touch id

18 000 LEK

28 Nën 09:15 Tableta , Tiranë

Shes iPad Air 2 32 GB Wifi

20 000 LEK

26 Nën 18:18 Tableta , Tiranë

iPad Air 2

20 000 LEK

25 Nën 03:02 Tableta , Krujë

Tablet samsung galaxy tab 6

150 EUR

24 Nën 21:12 Tableta , Lezhë

IPAD AIR 2

200 EUR

23 Nën 18:36 Tableta , Tiranë

Samsung Galaxy Tab A me S laps

10 000 LEK Çmimi me zbritje

23 Nën 09:05 Tableta , Tiranë

iPad Pro 12.9“ (gen 6) 128Gb Lte . Si i ri .

1 150 EUR

10 Nën 11:03 Tableta , Tiranë

Tablete Vizatimi Wacom Intous

10 000 LEK Çmimi me zbritje

04 Nën 19:23 Tableta , Tiranë

Ipad Pro 9.7

280 EUR

12 Tet 13:01 Tableta , Tiranë

Samsung Galaxy Tab2

80 EUR Çmimi me zbritje

08 Tet 21:28 Tableta , Durrës

Tablet vodafon

30 LEK Çmimi me zbritje

08 Tet 18:23 Tableta , Fier

Tablet

90 000 LEK

06 Tet 11:09 Tableta , Elbasan

Lenovo Tablet 2

3 500 LEK

01 Tet 16:44 Tableta , Tiranë

Okazion Surface Pro 8

850 EUR

29 Sht 19:29 Tableta , Tiranë

Shitet playstation 4 me 2 leva

25 000 LEK

12 Sht 23:13 Tableta , Tiranë

Ipad gjenerata 6 ❌SHITUR❌

14 000 LEK Çmimi me zbritje

02 Sht 12:34 Tableta , Tiranë

ipad gen 9

330 EUR

02 Sht 12:29 Tableta , Tiranë

Shitet iPad pro 11"

480 EUR

28 Gush 00:03 Tableta , Lushnjë

Kompjuter per diagnostikim Bosch

4 000 EUR

26 Gush 19:50 Tableta , Vlorë

PS3

175 EUR

19 Gush 11:13 Tableta , Tiranë

iPad 8th 32Gb + Apple pencil

380 EUR

18 Gush 14:39 Tableta , Tiranë

Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) ❌SHITUR❌

16 000 LEK Çmimi me zbritje

10 Gush 18:59 Tableta , Tiranë

Ipad Air2

170 EUR

09 Gush 10:41 Tableta , Tiranë

Microsoft Surface Pro 4

275 EUR

07 Gush 19:27 Tableta , Tiranë

Ipad 8th gen

30 000 LEK

10 Korr 04:22 Tableta , Tiranë

Tablet Insignia Flex 10.1

50 EUR

08 Korr 03:44 Tableta , Tiranë

Surface Pro 8

850 EUR

05 Korr 13:22 Tableta , Tiranë

IPHONE ��XSMAX�� 256GB me Cip�� 250mij lek

250 LEK


Dëshironi të bleni tabletë të ri apo të përdorur? MerrJep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të tabletëve të ndryshëm nga markat më të njohura siç janë Apple dhe Android dhe të tjerë. Blej tabletin ideal me çmimet më të volitshme.


Blej tabletë të ndryshëm në shitje


Eksploroni gamën tonë të larmishme të njoftimeve për tabletë të ri dhe të përdorur nga markat e ndryshme. Shiko mijëra njoftime për tabletë me tastierë, laptop tabletë, tablet 3g, ofertat më tëmira të tabletave, kompjuter tablet, tablet samsung, tablet iPad air, Samsung Galaxy Tab, iPad mini, iPad pro, dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për tabletë të ndryshëm dhe gjej ofertat më të mira.


Shit tabletë të ndryshëm në MerrJep.al


Dëshironi të shisni tabletë të ri apo të përdorur? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejtë dhe leht duke plotësuar formularin me informatat e tabletit që dëshironi ta shisni dhe gjej blerësit e interesuar.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione