Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nvidia - Kompjuterë (komplet) Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nvidia,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Nvidia Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 22:00 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

❌ LAPTOP ACER SUPER OKAZION 150 MIJE ❌

150 LEK Çmimi me zbritje

Dje 20:41 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Durrës

LAPTOP DELL WORKSTATION i7/32GB RAM/256GB SSD/20GB GRAFIKE

58 900 LEK Çmimi me zbritje

Dje 17:43 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Tiranë

SET GAMING PC

200 EUR

Dje 17:39 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Workstation DELL & HP

200 EUR

Dje 15:19 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KOMPJUTER HP PHOTOSHOP , AUTOCAD

279 EUR

Dje 15:18 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·   ·  Tiranë

Okazionnnnn Kompjuter gaming 300 mije lek

300 LEK

Dje 13:18 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion Laptop HP

90 EUR Çmimi me zbritje

Dje 11:37 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet PC , tavoline, karrige dhe kompjuter

17 000 LEK Çmimi me zbritje

13 Qer 17:34 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Tiranë

HP Z800 Z820

350 EUR Çmimi me zbritje

13 Qer 13:10 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Korçë

Kompjuter IMac Apple

400 EUR Çmimi me zbritje

Online
13 Qer 11:55 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  ROG  ·  Tiranë

ASUS ROG STRIX G713PV

Online Shitësit të Besuar
13 Qer 11:34 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

DELL XPS 15 9530

Online Shitësit të Besuar
13 Qer 11:34 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  ROG  ·  Tiranë

ASUS ROG G703G1

Online Shitësit të Besuar
12 Qer 17:34 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Super Gaming pc

200 EUR

12 Qer 12:35 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

DELL PRECISION 7560

Online Shitësit të Besuar
10 Qer 10:58 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

DELL PRECISION 7530

Online Shitësit të Besuar
10 Qer 10:35 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

DELL PRECISION 7780

Online Shitësit të Besuar
09 Qer 19:40 Lap Top/Notebook  ·  Toshiba  ·  Satellite  ·  Shkodër

toshiba 17 polesh touch screen

300 EUR Çmimi me zbritje

09 Qer 08:13 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Setup gaming

1 000 EUR

09 Qer 07:49 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

ASUS Gaming Laptop TUF FX705

359 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nvidia | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione