Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Punime Zejtarie dhe Artizanale | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej shërbime të ndryshme në fushën e zejtaris dhe artizanateve. SHiko njoftimet për riparime mobiljesh, shtëpi druri, arredim për bare dhe biznese, tavolina druri, punime druri të ndryshme, vila druri, punime artizanale, piktura me pororsi dhe shumë shërbime të tjera me ofertat më të mira.17 Gush 09:12 Zejtarë/Artizanate , Tiranë

TAVOLINE Dru/Ahu

23 000 LEK

20 Qer 09:51 Zejtarë/Artizanate , Elbasan

MAKINA FLOKSHEQERI DHE KOKOSHKA

1 LEK

12 Qer 16:05 Zejtarë/Artizanate , Fier

Cadra plazhi

1 LEK

10 Qer 11:45 Zejtarë/Artizanate , Vlorë

Qendistari

03 Qer 11:10 Zejtarë/Artizanate , Tiranë

Shitet kallup skulpture klasike

50 000 LEK

22 Maj 16:07 Zejtarë/Artizanate , Tiranë

Safran grecia

21 Maj 09:18 Zejtarë/Artizanate , Tiranë

Shitet kallup skulpture klasike

50 000 LEK

10 Maj 11:16 Zejtarë/Artizanate , Vlorë

MOBILERI MEDIU

1 EUR

04 Maj 00:01 Zejtarë/Artizanate , Vlorë

riparime rregullime

23 Mar 22:00 Zejtarë/Artizanate , Elbasan

shitet rimorkio zetori

750 EUR

04 Dhj 10:26 Zejtarë/Artizanate , Elbasan

Kolltuqe

25 Nën 08:19 Zejtarë/Artizanate , Durrës

Pellet ahu

800 LEK

27 Tet 11:51 Zejtarë/Artizanate , Tiranë

Piston dyersh

8 000 LEK

22 Tet 09:32 Zejtarë/Artizanate , Elbasan

Shezllona plazhi dyshek

10 LEK

20 Tet 10:05 Zejtarë/Artizanate , Elbasan

Shezllona plazhi super

20 LEK

14 Gush 18:40 Zejtarë/Artizanate , Vlorë

Tapeta shume pak te perdorur

5 000 LEK

11 Gush 16:43 Zejtarë/Artizanate , Durrës

Gjenerator 100kv

5 000 EUR

19 Korr 23:03 Zejtarë/Artizanate , Shkodër

bira aspirimi-kondicioneri etj,

3 000 LEK

25 Maj 10:52 Zejtarë/Artizanate , Korçë

Pajisje metal punuese

21 Pri 00:20 Zejtarë/Artizanate , Fier

Depozit inoxi

500 EUR

25 Shk 14:39 Zejtarë/Artizanate , Tiranë

piktura

20 000 LEK

30 Dhj 09:42 Zejtarë/Artizanate , Tiranë

Bejme punime hidraulike

1 111 LEK

22 Nën 14:18 Zejtarë/Artizanate , Tiranë

servis makinash

13 Tet 13:09 Zejtarë/Artizanate , Durrës

Ofroj vend Pune makiniste

40 000 LEK


Jeni duke kërkuar për punime zejtarie apo artizanale? MerrJep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të punimeve të ndryshme dhe shërbimeve në fushën e zejtarisë, shiko njoftimet dhe gjej atë që të duhet.


Shërbme Zejtarie dhe punime Artizanale


Gjej punime të ndryshme zejtarie dhe artizanale me çmimet më të arsyeshme. Shiko njoftimet për riparime mobiljesh, shtëpi druri, arredim për bare dhe biznese, tavolina druri, punime druri të ndryshme, vila druri, punime artizanale, piktura me pororsi, montim mobiljesh, dekorime, dekore druri, tavolina dekorative, varëse rrobash druri, verana druri, dritare druri, dyer të brendshme druri, sobe druri, shtepiza druri, dhoma gjumi, tenda, kuzhina druri, karrige, portrete me porosi, makineri druri, dhe shumëçka tjetër në shitje. Eksploro njoftimet dhe gjej atë që të duhet.Shit Punime artizanale dhe zejtarie


Jeni kompani apo shitës privat që bën punime druri? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Reklamo punimet apo shërbimet tuaja në mesin e mijëra vizitorëve në MerrJep.al. Krijo njoftime tani dhe zgjero bazën e konsumatorëve tuaj.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione