Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej punë në Teknologji Informative | Njoftimet në Shqipëri


Gjej konkurse pune në Teknologji Informative. Shiko njoftimet për punë si programues, menaxher i databazës, menaxher i projekteve, dizajn grafik, inxhinier softuerik, programues Python, Programues c#, Zhvillues PHP, dhe shumë vende tjera pune në Teknologji Informative.23 Maj 12:39 Teknologji informative , Tiranë

Operator interneti

400 EUR

06 Shk 22:10 Teknologji informative , Tiranë

Ofrojme sherbime IT

19 Dhj 13:07 Teknologji informative , Tiranë

Kerkohet Developer


Keni njohuri në Teknologji Informative? Gjej punë në teknologji informative në mesin e mijëra konkurseve të shpallura në Merrjep.al nga kompani të ndryshme në Gjithë Shqipërinë.


Gjej punë në teknologji informative


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej punë në Teknologji Informative. Shiko njoftimet për punë si programues, menaxher i databazës, menaxher i projekteve, dizajn grafik, inxhinier softuerik, programues Python, Programues c#, Zhvillues PHP, Programues JAVA, Programues Angular, Administrator Oracle, programues junior, Specialist Rrjeti, Servis kompjuterash, Teknik fibre ISP, Specialit Printerash dhe shumë vende pune tjera. Shiko njoftimet dhe gjej punën ideale në Teknologji Informative ne MerrJep.al.


Shpall konkurse pune në Teknologjinë Informative


Jeni duke kërkuar për punëtor në teknologji informative? Krijo njoftime në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e punës dhe gjej kndidatët e duhur në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione