Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej punë si Agjent për Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej konkurse pune për agjentë për shitje në Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet për punë si agjentë forex, menaxher shitjesh, operator telefonik, specialist shitjesh, asistent për shitje, asisten marketingu, konsulent marketingu, Agjent në gjuhë të huaja dhe shumë vende të tjera pune në Gjithë Shqipërinë. Kerko njoftime per Agjent për Shitje dhe gjej mijera konkurse pune.
Sot 01:46 Agjentë për shitje  ·  Tiranë

Perfaqesues Shitje

Shitësit të Besuar
Dje 13:54 Dyqan Agjentë për shitje  ·  Durrës

WE ARE HIRING!

Shitësit të Besuar
Dje 09:01 Agjentë për shitje  ·  Tiranë

Agjent shitje

15 Pri 14:35 Agjentë për shitje  ·  Durrës

Konsulent/e Imobiliar/e

500 EUR

15 Pri 13:29 Dyqan Agjentë për shitje  ·  Tiranë

Shitese ne pasticeri.

Shitësit të Besuar
15 Pri 11:24 Dyqan Agjentë për shitje  ·  Tiranë

Konsulent Imobiliare

2 000 EUR

Online Shitësit të Besuar
12 Pri 11:03 Agjentë për shitje  ·  Vlorë

Agjente

09 Pri 08:05 Agjentë për shitje  ·  Tiranë

Agjent/e shitje me eksperiencë


Kërkoni punë si agjentë për shitje? Gjej mundësi për të filluar karrierën tuaj si agjentë shitjesh në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shiko njoftimet dhe gjej punën ideale për ju.


Gjej punë si Agjent për Shitje


Jeni duke kërkuar për punë si agjentë për shitje? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shiko njoftimet për agjentë forex, menaxher shitjesh, operator telefonik, specialist shitjesh, asistent për shitje, asisten marketingu, konsulent marketingu, Agjent në gjuhë të huaja, operator call center, agjent imobiliar/e, agjent marketingu, menaxher produkti, Konsulent imobiliar, agjent udhetimesh, dhe shumë vende tjera pune të lira në Gjithë Shqipërinë.


Kërko njoftime per pune ne Agjent për Shitje në MerrJep.al dhe gjej mundësi punësimi në fushën e shitjeve në kompani të ndryshme në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Agjentë për Shitje në Kompaninë tuaj


Krijo njoftime per pune si Agjent për Shitje në MerrJep.al dhe gjej kandidatët e duhur për punë si agjentë për shitje në kompaninë tuaj. Shpërndaj njoftime me detajet e punës që ofroni dhe gjej agjentë profesional për shitje.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione