ADRIANI | Agjent imobilar

Shitje, blerje dhe qera apartamente, vila dhe ambiente biznesi.

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-4 nga 4
17 Maj 16:45

Shitet shtepi 110m2 dhe 500m2 toke

49 000 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione