Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Për shitore/butiqe Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina dhe Inventarë,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina dhe Inventarë | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Maj 13:38 Dyqan Për shitore/butiqe  ·  Durrës

FURRA PIZZA

Shitësit të Besuar
15 Maj 20:09 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Fetatrice 3 fazore

650 EUR

05 Maj 18:39 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Makineri kokoshkash profesionale me 2 koka!!!

650 EUR

05 Maj 18:38 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Makineri Kokoshkash Profesionale

550 EUR

14 Pri 22:34 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Pajisje Marketi

1 EUR

03 Gush 22:17 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Shitet Frigorifer Banak

21 Qer 08:12 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Frigorifer Mural ngrires

10 Shk 08:46 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Frigorifer lule lulesh

17 Jan 10:52 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Shitet reklame 200x80 cm

9 000 LEK

17 Jan 10:52 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Shitet reklame

9 000 LEK

04 Jan 10:46 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Frigorifer pijesh pije lokale dyqane

01 Nën 19:07 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Shiten rafte butiku

50 000 LEK

28 Tet 18:42 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Tavolina inoksi frigorifer guzhine

28 Tet 18:34 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Frigorifer Mishi Stazhonator

28 Tet 18:31 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Frigorifer lule luesh

10 Sht 22:45 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Frigorifer Lule lulesh

03 Sht 09:30 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Frigorifer pasticerie pasticeri

04 Gush 13:57 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Friforifer tavolin inoksi

13 Korr 19:49 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Mobilje butiku okazion

1 LEK Çmimi me zbritje

02 Korr 10:34 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

*okazion* frigorifer banak freskues

50 000 LEK

16 Qer 16:48 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Frigorifer mishi stazhonator mishi

16 Qer 16:43 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Frigorifer alkullore -18 -22

20 Maj 09:15 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

FRIGORIFER INOX TEK E DOPIO PER KUZHINA

25 Pri 18:27 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Peshore per dyqane

123 EUR

25 Pri 18:12 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Figorifer

50 EUR

15 Pri 09:46 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

mobilje

10 Shk 10:17 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Frigorifer dopio lule marketi

05 Shk 08:32 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Frigorifer lule lulesh

21 Jan 09:40 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Sharra mishi italiane

08 Jan 09:31 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Zgare mishi peshku italiane jo turke

08 Jan 09:31 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Soba zgare restoranti italiane

08 Jan 09:18 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Murale italian marketi bulmeti lulesh

08 Jan 09:18 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Rafte marketi

08 Jan 09:08 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Tavolina inoksi italiane

08 Jan 09:08 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Frigorifer marketi mishi bulmeti

08 Jan 09:08 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Sharra mishi italiane

08 Jan 08:55 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Prerese sallami mishi

22 Dhj 08:33 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Frigorifer banak mishi bulmet

22 Dhj 08:32 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Zgara peshku mishi etj

14 Dhj 09:53 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Frigorifer marketi bulmeti

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina dhe Inventarë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina dhe Inventarë | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione