Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 28 2024 03:58

FURRA PIZZA

Publikuar: Qer 28 03:58
Shikime: 13
Italian te ri marka klimaitalia Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Klimaitalia Albania

Klimaitalia Albania me seli në Durrës operon prej vitesh në sektorin e paisjeve për bare, restorante, fast food, hoteleri, piceri, pasticeri etj. Kompania Klimaitalia Albania bashkëpunon me firma italiane më në zë për produkte cilësore Made in Italia.

Klimaitalia Albania bashkëpunon dhe me kompaninë italiane Klimaitalia, në vitin 1999  është një kompani shumë e specializuar në prodhimin dhe tregtimin e pajisjeve frigoriferike për përdorim komercial, shpërndarës ekskluziv ne të gjithë Italinë dhe jashtë saj. Kompania siguron raportin më të mirë të mundshëm të cilësisë dhe çmimeve. Gjithashtu ajo ofron produkte të reja dhe të përdorura për të gjithë klientet e saj. Rezultati është një kompani që punon me seriozitet dhe profesionalizëm, duke garantuar besueshmërinë për të gjitha produktet dhe shërbimet e saj
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Stefan Kaculini Tregoje në hartë

00355682370816

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Klimaitalia Albania me seli në Durrës operon prej vitesh në sektorin e paisjeve për bare, restorante, fast food, hoteleri, piceri, pasticeri etj. Kompania Klimaitalia Albania bashkëpunon me firma italiane më në zë për produkte cilësore Made in Italia.

Klimaitalia Albania bashkëpunon dhe me kompaninë italiane Klimaitalia, në vitin 1999  është një kompani shumë e specializuar në prodhimin dhe tregtimin e pajisjeve frigoriferike për përdorim komercial, shpërndarës ekskluziv ne të gjithë Italinë dhe jashtë saj. Kompania siguron raportin më të mirë të mundshëm të cilësisë dhe çmimeve. Gjithashtu ajo ofron produkte të reja dhe të përdorura për të gjithë klientet e saj. Rezultati është një kompani që punon me seriozitet dhe profesionalizëm, duke garantuar besueshmërinë për të gjitha produktet dhe shërbimet e saj
Rruga Stefan Kaculini 00355682370816
13
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355682370816

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione