Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Zyra me Qera | Njoftimet ne Gjithë Shqipërinë


Gjej ambiente zyreje me qera në Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet për ambiente zyreje, zyre avokatie, inventar për zyre, mobilje për zyre, zyre me qera, zyre call center, dhe shumë të tjera me qera. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej atë që të përshtatet më shumë.Sot 18:59 Zyra , Tiranë

Qera Ambjent ne Bllok 400m

6 000 EUR / muaj

Online
Sot 18:59 Zyra , Tiranë

Qera Ambjent ne Bllok 440m

5 200 EUR / muaj

Online
Sot 18:46 Zyra , Tiranë

Qera Ambjent 650m ne Kombinat

2 000 EUR / muaj

Online
Sot 18:45 Zyra , Tiranë

Qera Ambjent per Zyra ne Bllok

800 EUR / muaj

Online
Sot 18:33 Zyra , Durrës

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA PRANE SPITALIT NE DURRES!

1 500 EUR / muaj

Sot 18:06 Zyra , Tiranë

Qera zyra te St, Dinamo

750 EUR / muaj

Online
Sot 18:05 Zyra , Tiranë

Qera Ambjent Biznesi ne Qender

1 100 EUR / muaj

Online
Sot 18:05 Zyra , Tiranë

Qera Ambjent per Zyra ne Bllok

1 200 EUR / muaj

Online
Sot 18:04 Zyra , Tiranë

Qera Ambjent 200m te Hoxha Tasim

1 600 EUR / muaj

Online
Sot 18:04 Zyra , Tiranë

Qera Ambjent 200m afer Caza Italia

600 EUR / muaj

Online
Sot 18:04 Zyra , Tiranë

Qera Magazine te rr, Kavajes

1 500 EUR / muaj

Online
Sot 18:03 Zyra , Tiranë

Qera Zyra ne Kombinat

1 000 EUR / muaj

Online
Sot 16:11 Zyra , Tiranë

Dyqan me qera , mbas Ambasades Amerikane

350 EUR / muaj

Sot 15:24 Zyra , Tiranë

dyqan/zyre me qera

460 EUR / muaj

Sot 15:15 Zyra , Durrës

JEPET AMBIENT ZYRE ME QERA NE DURRES!

400 EUR / muaj

Sot 14:20 Zyra , Durrës

Jepet Me Qera Super Godine Biznesi

850 EUR / muaj

Sot 14:20 Zyra , Durrës

Jepet Me Qera Ambient Biznesi

600 EUR / muaj

Sot 14:17 Zyra , Durrës

Jepen Me Qera Ambiente Biznesi ,Zyra

Sot 14:14 Zyra , Durrës

Jepet Me Qera Ambient Biznesi,Zyre

250 EUR / muaj

Sot 14:14 Zyra , Durrës

Zyre Me Qera , Te Tatimet

500 EUR / muaj

Sot 14:08 Zyra , Durrës

Jepet Me Qera Zyre

450 EUR / muaj

Sot 12:35 Zyra , Tiranë

Zyre me qera ne Concord Center Rr 5 Maji

799 EUR / muaj

Sot 12:28 Zyra , Durrës

Qera, Ambjent Biznesi,Te Spitali Rajonal, Durres

350 EUR / muaj

Sot 10:06 Zyra , Tiranë

Jepet me Qira ambienti per zyre (sherbimesh)

200 EUR / muaj

Sot 03:57 Dyqani Zyra , Tiranë

Ambjent zyrash me qera, Ish-Parku Autobuzave

400 EUR / muaj

Dje 23:59 Zyra , Tiranë

Qera, Ambient Biznesi, Sheshi Willson, Tiranë.

1 300 EUR / muaj

Dje 22:25 Zyra , Tiranë

Tirane,Ambient biznesi me qera ,130 m²(ISH PARKU)

750 EUR / muaj

Dje 22:25 Zyra , Tiranë

Tirane,Zyra luksi me qera 520 m²(Rr e Kavajes)

6 100 EUR / muaj

Dje 22:25 Zyra , Tiranë

Tirane,Ambient biznesi me qera ,100 m²(Rr.Kavajes)

700 EUR / muaj

Dje 22:25 Zyra , Tiranë

Tirane,Ambient biznesi,153 m²(Rr.Kavajes,afer Globe)

700 EUR / muaj

Dje 22:25 Zyra , Tiranë

Tirane,Zyra luksoze me qera,Sip 555 m² (Rr Kavajes)

6 500 EUR / muaj

Dje 16:25 Dyqani Zyra , Tiranë

JEPET CALL CENTER 160 M2 ME QERA TE ALI DEMI 1.000 EURO

1 000 EUR / muaj

Dje 15:44 Dyqani Zyra , Tiranë

Jepet Me Qera Zyre Tek Zogu I Zi (ID BZ2134) Tirane

1 000 EUR / muaj

Dje 15:38 Dyqani Zyra , Tiranë

Zyre Me Qera Tek Zogu I Zi (ID BZ2156) Tirane

500 EUR / muaj

Dje 15:35 Dyqani Zyra , Tiranë

Jepet Me Qera Zyre Tek 21-Dhjetori (ID BZ2135) Tirane

2 000 EUR / muaj

Dje 15:32 Zyra , Durrës

JEPET ME QERA Ambient Biznesi Godinë 2 Katësh

1 150 EUR / muaj


Jeni duke kërkuar për ambient zyreje me qera? MerrJep.al ju ofron përzgjedhje të madhe për ambiente zyreje të ndryshme nëtëgjitha qytetet e Shqipërisë, me ofertat më të mira.


Blej Ambiente zyreje me qera


Nëse jeni duke kërkuar për ambiente zyreje me qera në Shqipëri, kjo është kategoria e duhur për ju. Shiko njoftimet dhe gjej atë që të përshtatet më shumë. Gjej njoftime për ambiente zyreje, zyre avokatie, inventar për zyre, mobilje për zyre, zyre me qera, zyre call center, zyre kontabilisti, dhe shumë lloje të tjera. Gjej zyre në Tiranë, Elbasan, Fier, Durrës dhe në gjithë Shqipërinë. Gjej ofertat më të mira në MerrJep.al.


Krijo Njoftime per Zyre me qera në MerrJep.al


Nëse keni ambiente të ndryshme zyreje që dëshironi ti jepni me qera, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al. Shpërndaj njoftime në MerrJep.al dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione